Bu sayfayı yazdır
Pazar, 03 Temmuz 2016 10:40

“Prangalı Düşler” Film Oluyor

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Değerli Arkadaşlarım,
 
Çok uzun bir süredir üzerinde senaryo çalışmalarının devam ettiği ve nihai hedefim olan Astsubay’ın kim olduğunu görsel olarak ülke insanına anlatacak olan sinema filminin çekimlerine, Allah’tan bir şey olmazsa bayram sonrası başlıyoruz.
 
Allah’ binlerce şükür olsun ki, bu amacıma nihayetinde ulaşacak olmanın onur ve gururunu taşıyorum.
 
Sinemanın gücünü sanıyorum ki bilmeyenimiz yoktur. Bir defa görmenin yüz defa okumaktan daha etkili olduğunu hayatımız boyunca gördük.
 
Bu amacıma ulaşmak için bana en büyük desteği veren ve her zaman olduğu gibi bizi doğru kişilerle buluşturan başta, Sn. Sami İNAN abime çok teşekkür ediyorum.
 
Yine süreçte beni bu konuda her daim destekleyen, devam et yanındayım diye cesaretlendiren; Sn. Selçuk İÇER, Fikret PARLAK, Mustafa AYTAR, Halil ERGENLİ, Taner Haydar KOÇAK, Mustafa SADAKOĞLU, Ergun ÇİNE, Yasin ATLI, Sadi ÖZZEYBEK, Mesut ERTEGİ, Hüseyin Ufuk İPKIRMAZ, Ayhan ÇORAKÇI, Servet ULUTAŞ, Mahmut TAYMAZ, Cevdet – Derya SARIÇİÇEK, Sadık – Şenay ÇELEBİ, Ömer DÖNMEZ, Ali KANDEMİR, Betül Bayrak MORALI, Mustafa DEĞİRMENCİ, Nural ÖZKAN, Akif KİREÇ, K.Hayati ERGÜRBÜZ, Bülent DÖNERTAŞ,Burhan PİŞKİN, Libas – Mustafa ÇEĞİL, Lütfü YENİDOKUR,Tuncay ÇAĞLAYAN, Gökhan ATAMER, Derya – Gökhan ŞAHİNCİ, Muammer ÜSTÜNER, Bekir TÜLÜ, Ömer KISRURE, Hakan AK, Melih DÖNMEZ, Bayram Ali SERT, Rafet GÜRÜF, Şafak AYATA ve hatırladıkça adını sizlerle paylaşacağım dostlarıma binlerce teşekkür ediyorum.
 
Değerli Arkadaşlarım,
 
Ben bu uğurda bir tane çocuğuma bırakacağım 25 yıllık birikimimi heba ettim. Ama gördüm ki yetmedi, yetmiyor. Onun için sizlerin maddi, manevi desteğine ihtiyacımız var.
 
Çekimler, ERBAA ( TOKAT ) TOKAT, ARDAHAN, ADANA, POLATLI ( ANKARA ) ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, CİZRE, SİLOPİ ( ŞIRNAK ) ŞIRNAK ‘ ta yapılacaktır.
 
Ciddiyet ve inanırlık noktasında kamuoyunda oluşturmaya çalıştığımız algı için, yetenekli arkadaşlarımıza da bahsi geçen il ve ilçelerde rol vermek istiyoruz. Kendine güvenen arkadaşlarımıza bu yönüyle de ihtiyacımız vardır.
 
Çekeceğimiz film de, toplumu katılımcı olarak çekmek amacıyla, popüler olan birkaç kişiye kısa da olsa roller verilecektir. Bunların arasında, Cem YILMAZ, Tolgahan SAYIŞMAN, Sn. Salim DEMİRATAR abimizin kızı Selin DEMİRATAR, Bergüzar KOREL ile görüşülmüş verilecek rollerle ilgi kendilerinden olur alınmıştır. Süreçte dahil edeceğimiz diğer ünlülerde olacaktır.
 
Biz hep övünüyoruz ya, yapamayacağımız hiçbir şey yoktur diye, işte şimdi herkes görecek bizim neleri nasıl yaptığımızı. Konuyu anlatacak bir tanıtım programını Sn. Selçuk İÇER ile birlikte katılacağımız bir program da sizlere sunacağız.
 
Ayrıca LANSMAN ( TANITIM ) için HİLTON veya SHERATON da yapacağımız tanıtım programına, siyasi ve askeri otorite ile, STK temsilcileri ve tüm Şube Başkanlarımzı davet edeceğiz. Yola çıktık ve biz bu yolun sonuna hep birlikte ulaşacağız.
Dava arkadaşlarım ve gönül dostlarıma en kalbi selam ve saygılarımla..
 
Sami Başkaya

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 7575 defa
Konuk Yazar

Son Ekledikleri: Konuk Yazar