< < Emekli Asubaylar Sitesi Yayın İlkeleri ve Yasal Uyarı
All for Joomla All for Webmasters
Pazar, 21 Haziran 2015 14:08

Emekli Asubaylar Sitesi Yayın İlkeleri ve Yasal Uyarı

Öğeyi Oyla
(6 oy)

Emekli Asubaylar Sitesi TEMAD’ın kurumsal kimliğine destek amacıyla, TEMAD ve Asubaylık mesleğine ilişkin özgür bir ortamda, yasal zeminde fikir ve haber paylaşımlarının yapılabilmesinin yanında “Ordumuzun Rûhu Çelik Yürekli Asubayların, HAK, ONUR ve ADÂLET mücâdelesine ışık tutup yön verebilmek" amacıyla kurulmuştur.

TEMAD Kurumsal kimliğiyle hiç bir organik bağımız yoktur. Ancak; her koşulda TEMAD'ın kurumsal kimliğinin yanındayız. "Yöneticiler kim olursa olsun, doğrularının yanında, yanlışlarının da eleştiri sınırları içinde, kırmadan dökmeden karşısında olacağız"

Bu sitede hizmet verenlerin tek amacı Assubayların hak, adalet ve onur mücadelesine gönüllü hizmettir. Bunu dışında hiçbir amacımız, hedefimiz, beklentimiz yoktur.Demokratik, laik Cumhuriyete ve Cumhuriyet değerlerine, Vatanın bölünmez bütünlüğü ilkesine bağlı, insan haklarına, genel geçer ahlak ilkelerine saygılı olmak temel ilkemizdir. Ülkenin genel sorunlarına duyarsız kalmamakla birlikte, asıl ilgi ve çalışma alanımız Asubaylık mesleğinin Türk Ordusu içinde ve toplumda layık olduğu düzeyde tanınması ve anlaşılmasıdır.Bu site amacına uygun kullanılmalıdır. Kişisel polemiklerin, şahsi kavgaların arenası olamaz, bizden de buna taraf olmamızı beklemeyiniz. Yasaklar suistimallerden doğar. Özellikle Facebook profili ile yazılan yorumlar onay gerektirmeden yazan tarafından yayına verildiği için suç teşkil edici beyanlardan kaçınılmalı; karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde ve yorum yazdığı içeriğin konusuna uygun yazılar olmalıdır, muhatabına asla hakaret ,küçültücü söz ve ima içermemeye özen gösterilmelidir, bu tarzda  yazılan yazılar görüldüğünde yayından kaldırılacaktır.Demokratik,  Laik Cumhuriyeti ve Vatanın bölünmez bütünlüğü ilkesini benimsemiş, bu ilkeleri savunan tüm siyasi oluşumlara eşit mesafedeyiz. Kimsenin yanında veya karşısında değiliz. Ancak, bize sıcak yaklaşanlara biz de sıcak yaklaşırız.Sitemizde yazı ve yorumları yayınlananlar, "5651 Sayılı Bilişim Suçları Kanunu" ve bilişim dünyası ile ilgili diğer yasal düzenlemeler ile bundan sonra yapılacak düzenlemelerin doğuracağı yasal ve ceza-i sorumlulukları kabul etmiş sayılır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Site yönetimi gerekli gördüğü taktirde gerekçe göstermeden yazı veya yorumunuzu yayınlamayabilir veya yayından kaldırabilir.

Asubaylık mesleğine saygı, sevgi ve ilgi duyuyor ve de aramıza katılmak istiyorsanız, hoş geldiniz..! Bu site bir kişinin veya gurubun malı değildir. Hepimizin ortak malıdır. Eleştirileriniz, fikirleriniz bizler için çok değerli ve önemlidir. Yukarıda saydığımız ilkelerle çelişen faaliyetimizi gördüğünüz anda lütfen bizi uyarınız...

Emekli Asubaylar Site Yönetimi

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 13839 defa

You have no rights to post comments

Yandex.Metrica | ©Emekli Asubaylar