All for Joomla All for Webmasters
Cuma, 11 Ocak 2019 12:51

TEMAD Bayraklı Kadın Kollarından Çocuklar Üşümesin Projesi

Öğeyi Oyla
(0 oy)

TEMAD Bayraklı Kadın Kolları yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Kadın Kolları Başkanı Vesile TIRAVOĞLU öncülüğünde birçok projeye imza atan Asubay eşleri bu kez de “ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN” dedi.

Başkan Vesile TIRAVOĞLU geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada;

"TEMAD BAYRAKLI KADIN Kollarımızın "Çocuklar üşümesin bere-boyunluk" projesi Giresun'un Yağlıdere Köyünün ÜÇTEPE ORTAOKULU'nda vücut buldu. İzmir Bayraklı'dan Giresun Yağlıdere' ye sevgi köprüsü. TEMAD BAYRAKLI Kadın Kolları'ın becerikli astsubay eşleri ve destek olan tüm hanımlarımızın sevgilerini katarak ördüğü bere ve boyunluklar yavrularımıza ulaştı. Heyecan ve sevincimizin ölçüsünü tarif etmek olanaksız. Bizlere her türlü olanağı sağlayan TEMAD BAYRAKLI Yön. Kurulu ve TEMAD Bayraklı Kadın Kollarına sonsuz teşekkürler.

Türkiye'nin her yerinde yetişebildiğimiz tüm köy okullarına emek emek yürek yürek ulaşacağız..." demişti.

Yurdun dört bir yanında TEMAD adının duyulmasına önemli katkıda bulunan bu projeler ile içimizi ısıtan görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kez de Artvin'de bir Yatılı Bölge Okulu'na gönderilen atkı ve berelerin ulaşmasından sonra öğrenciler teşekkürlerini iletmek üzere bir video çekerek gönderdiler. Ellerinde “TEMAD Bayraklı, İYİLİK BULAŞICIDIR” sloganı yazılı pankart olan çocukların gönderdiği videoyu izlemek için TIKLAYINIZ.

video

Alışılagelmiş etkinlikler dışında projeler üreterek TEMAD adınının böyle etkili ve sıcak görüntülerle duyulmasına ve duyurulmasına Vesile olan TEMAD Bayraklı Kadın Kollarını Kutlarız...

EMEKLİ ASUBAYLAR.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 3247 defa
Bu kategoriden diğerleri: « TEMAD Bayraklı Şubesi ile söyleşi

You have no rights to post comments