< < TEMAD’da İhraçlar Göstermelik mi?
All for Joomla All for Webmasters
Çarşamba, 21 Haziran 2017 03:13

TEMAD’da İhraçlar Göstermelik mi?

Öğeyi Oyla
(19 oy)

TEMAD Genel Merkez seçimleri yaklaştı.  Yaklaştıkça da özellikle sosyal medyada boy gösteren 2012 PES sürecine kadar ortalıklarda görünmeyen ancak Mücadelenin ivme kazanmasıyla ortaya çıkıp kahraman olmaya çalışanların üslupları da yerlerde sürünmeye başladı.

Pazarcı ağzıyla yazdığı yazılarıyla sabah akşam TEMAD’a, Genel Başkanı’na ve Şube Başkanlarına hakaret eden “ihraç edilmiş kişilerin” TEMAD Kurumsal kimliği adına düzenlenen faaliyetlerde boy göstermesi ise sosyal medyada dikkat çekici şekilde paylaşılıyor.

TEMAD Çankaya Üyesi iken TEMAD Genel Merkezince Genel Başkana hakaret ettiği gerekçesiyle ihraç edilen Levent Ulucan isimli şahıs geçtiğimiz Kasım ayında TEMAD Çankaya’nın kuruluş yıldönümü yemeğinde, daha iki gün önce de düzenlenen İftar Yemeğinde başköşedeki yerini alıyor ve bunları sosyal medyadan herkesin gözüne sokarcasına paylaşıyor.

cankaya kurulus1

akyuz ulucan

cankaya ulucan1

taskale ulucan 1

Aynı organizasyonlarda çeşitli ortamlarda anılan kişi ile samimi pozlar vermekte de beis görmeyen TEMAD Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı da bulunuyor. 

Ankara’yı anladık ama İzmir’den bir Şubemizin organizasyonunda da aynı şahsı görüyoruz. Narlıdere Şubesinin Uludağ kamp organizasyonunda Şube Başkanı Klarnetini üflerken mest ettiği malum şahısdan “kardeşim” şeklinde bahsediyor. O da hemen altında şu veciz sözü döktürüyor; “Kafanda bir tatil varsa kesinlikle Narlıdere TEMAD’la gideceksin”. Ne kadar romantik değil mi?

ulucan akyüz

Örneğin bu şahsın TEMAD için “100 Şubesi var dolayısıyla 100 şube bakanı bir ok adar Temad yönetimi var. Temad şu anda Türkiye’nin en silik en etkisiz en potansiyelsiz derneği içinde entrikanın yalanın dolanın en yoğun olduğu dernek” şeklindeki paylaşımında bahsedilen 100 Şube Başkanının içinde olan Çankaya ve Narlıdere Şube Başkanları bu şahsı ağırlamakta, TEMAD Genel Merkezinin ihraç kararını “YOK” saymakta hiçbir beis görmüyor.

silik sube

Aynı şahsın şu aşağıda gördüğünüz paylaşımındaki sözleri sineye çekmek hususunda da hayli cömertler.

ticari sube bsk

Örneğin TEMAD Genel Merkez Delege seçimi ile ilgili yaptığı çarpıtma haberde ise “şube başkanlarını, disiplin kurulunu ve denetleme kurulunu” Genel Başkana karşı göreve davet ediyor. Ama burada bahsedilen kişilerden olan Şube Başkanları ve Kurul Başkanları buna sessiz kalıp aynı şahısla mutlu mesut pozlar veriyor. TEMAD adı altında gerçekleştirilen organizasyonlarda “İHRAÇ ETTİKLERİ” şahısla birlikte olmakta sakınca görmüyorlar.

disiplin kurulu

Şu aşağıda gördüğünüz paylaşımlarda ise TEMAD’a ve Genel Başkanına her türlü hakaretin yapılması da yukarıda bahsettiğimiz Şube Başkanlarını ve Yüksek Denetleme Kurul Başkanını rahatsız etmiyor. 

esek gibiadamlikahlaksizassubay değilsinkeser gezikimlikrozetser yuzlu

Tabi bu küfürbaz şahıs kendisine gösterilen bu iltifatların diyetini de bu Şubeleri överek ödemekten geri durmuyor. Şu paylaşımlarında da TEMAD Genel Merkezi ile aynı binada Genel Merkezin sağladığı olanaklarla barınan Çankaya Şubesini kıyaslıyor.

cankaya 1  cankaya 2

Biz yukarıda bahsettiğimiz küfürbaz şahıs ile ilgili değerlendirme yapma gereği duymuyoruz. Ancak bizimle ilgili bugüne kadar yaptığı ve bundan sonra yapacağı hakaretlerle ilgili hukuk önünde kişilik haklarımızı korumak için her türlü adımı atmaktan çekinmeyeceğimizi herkesin bilmesini isteriz.

sami inan

Bahsettiğimiz şube başkanlarının ve Denetleme Kurulu Başkanının; devre arkadaşı, muvazzaflıkta mesai arkadaşı olmaları nedeniyle veya başka saiklerle bu şahısla özel hayattaki ilişkileri de bizi ilgilendirmiyor. TEMAD Çatısı dışında nerede ne yaparlarsa yapsınlar umurumuzda değil. Ancak bütün bu hakaret ve iftiralara karşılık İtibar cellatlığına soyunan bu küfürbaz şahsa TEMAD'ın resmi organizasyonlarında kendi masalarında veya hemen yanı başlarında ödül olarak yer açan, fotoğraflar çektiren; 

- TEMAD Çankaya Şube Başkanı Muhterem Taşkale'nin de,  

-Narlıdere TEMAD Şube Başkanı Sn. Necdet AKYÜZ’ün de, 

Bunca küfür ve hakaretin müsebbibi ile aynı çatı altında iftar açan ve objektiflere poz veren TEMAD Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı Sami İnan'ın da,

Tüm bu rezil ithamlar ile camiamızın seviyesini yerle bir eden küfürbaz şahıstan hala yargı önünde hesap sormayan,

Vermiş oldukları “İHRAÇ” kararını yok sayan Şube Başkanları ile ilgili gerekli Disiplin işlemini başlatmayan,

Başta Genel Başkan olmak üzere Genel Merkez Yönetiminin de camiamıza bir AÇIKLAMA borcu olduğunu düşünüyoruz.

Son günlerde giderek artan itibarsızlaştırma operasyonlarını yapanlara prim veren ister TEMAD Kurumsal kimliği içinden ister TEMAD Yönetimine aday gruplardan kim olursa olsun unutmasınlar ki bu ucuz oyunlarla inşa edecekleri KUMDAN KALELER ilk rüzgarda yerle bir olacaktır.

Emekli Asubaylar

 

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 7551 defa

Yorumlar   

+8 #2 mahmut taymaz 21-06-2017 23:44
Yukarıda yazanları adı geçen şahısların yazılarından da hatırlıyorum. Bazı dernek başkanları bunları yapmakla kalmayıp başka şube seçimlerine de yön vermeye akıl hocalığı yapmaya kalkıyorlar. Demekki yaptığı tutarsız işlere pirim alamamış, yüz bulamamış, taraf oldukları seçimi kazanamayıp istediği yere gelememiş. Fakat gerçeklerin bir gün öğrenime huyu vardır bunuda bilmeleri gerekir, biz de bu vesile ile ikiyüzlüleri de tanımış olduk... geçte olsa...
+18 #1 Mustafa C Sadakoğlu 21-06-2017 16:32
Kuklaya Değil,
Kuklayı Oynatana Sitem

Kuklanın canı yok, aklı, iradesi yok ki kızıp, öfkelen. Asıl utanması gereken, odun parçasından kesip, oyup kuklayı yaratan, kuklaya can verip, "insan olduğuna" inandıran, sahneyi hazırlayan, kulağına klarnet üfleyen.

Hakaret ve yalanlarla yerle bir ettiğiniz seviyemiz ve saygınlığımız nedeniyle Temad üyesi, delegesi, şube yöneticisi olarak hiçbirinize hakkımı helal etmiyorum.

You have no rights to post comments

Yandex.Metrica | ©Emekli Asubaylar