All for Joomla All for Webmasters
Cuma, 02 Aralık 2016 18:23

TEMAD’dan Milli Savunma Bakanına Ziyaret

Öğeyi Oyla
(5 oy)
TEMAD Genel Merkezi Yönetim Kurulu 2 Aralık 2016 Cuma günü Milli Savunma Bakanı Sayın Fikri IŞIK'la görüşme gerçekleştirdi.
 
TEMAD web sitesinden yapılan paylaşımda; görüşmede Astsubayların özlük hakları ve başta Disiplin kanunu olmak üzere meslektaşlarımızı ilgilendiren konularda görüş ve bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtildi.
 
Ziyarete Genel Başkan Ahmet KESER, Başkan yardımcıları M.Sıracettin ELDEM, Ahmet YILDIZ, Adnan AYVACI ve Mehmet YAĞCI katıldılar.

Bakan Işık görüşmeyi Twitter hesabından şu şekilde duyurdu; “Ülkemizin saygın STK'larından Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gn. Bşk. Sn. Ahmet Keser ve beraberindeki heyet Bakanlığımızı ziyaret etti.”

twit1

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 10740 defa

Yorumlar   

0 #1 Macit HOCAOGLU.. 23-12-2016 20:07
Degerli Başkanım hala özlük haklarımız ve başlangıç derecelerimiz ve geçmiş'e ait Hukukı davalarda sicil kayıplarımız hala beklemekte olup bunların başarı ıle düzeltilmesi halın binlerce Emekjli Ast.Subay arkadaşlarımızın rahata kavuşturulması açısından MSB lıgı da Sayın Fikri IŞIKLA GÖRÜŞMELERİNİZDE B U KONULAR görüşüldümü ? Görüşüldü ise Camiamız açısından mükemmel bir gelişme olacaktır.BedDE geçmişe ait magdurlardan birisiyim.ve daha böylece yüzlercesi var.Umuyorum bu görüşmeniz bütün arkadaşlarıma yararlı olacaktır.ben emekli oldugum 38 yıl onmcesinde alamadıgım bir sicil affı neticesinde ömür b oyu magdur oldum.(1975 Astsubaylara verilmesi (iVERİMEYEN HAKLARIMIZ ) bu magdururiyette hala devam etmekte.....saygılarımla.

You have no rights to post comments