All for Joomla All for Webmasters
Perşembe, 29 Ekim 2015 01:37

Ahmet Keser’den Yüksel Binici’ye açık teşekkür

Öğeyi Oyla
(9 oy)
Bu hafta TEMAD Genel Merkezi faaliyetleri içerisinde ve basında yer alan asubaylarla ilgili 4 önemli gündem maddesi şu konular oldu;
 
“Astsubayların emeklilik intibaklarını gerçekleştireceğiz.” (Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 28 Ekim 2015 tarihinde Malatya'da düzenlenen mitingde yaptığı konuşmadan)
 
“Genel Başkanımız Sn.Ahmet Keser bu akşam çok önemli görüşmeler yapmakta, bundan yaklaşık bir ay önce Sn. Başbakanla yaptığı telefon görüşmesinde alınan yüz yüze görüşme randevusu da yarın gerçekleşecektir. “ (28 Ekim 2015 TEMAD Genel Bşk.Yrdc. Sn. Sami Başkaya’nın Facebook hesabından yapılan paylaşımından )
 
Ak Parti Ankara Milletvekili Jülide SARIEROĞLU, TEMAD Eski Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Binici ve bir grup parti üyesi 27 Ekim 2015 Salı günü, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezini ziyaret etti. (TEMAD web sitesinden - http://www.temad.org/haber.php?h=enrccsdd)
 
 Ak Parti Ankara Milletvekili ve Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU'nun iç siyasetten sorumlu Başdanışmanı Ertan AYDIN, TEMAD Eski Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Binici ve çok sayıda parti üyesi 20 Ekim 2015 Salı günü, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezini ziyaret etti. (TEMAD web sitesinden - http://www.temad.org/haber.php?h=psodgomv)
 
Dikkat çeken bu önemli konuların kritiğini yapmak üzere bu gece TEMAD Genel Başkanımız Sn. Ahmet Keser ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Görüşmemizde Sn. Keser;
 
“Çok yoğun ve önemli faaliyetler icra ediyoruz. Mücadelemiz bir ekip işi. Bu ekipte sadece Genel Merkez Yönetim, denetim ve disiplin kurulları yok. Bu mücadeleyi Şubelerimizle, delegelerimizle, teşkilatımızla, üyelerimiz ve üye olmayan meslektaşlarımızla, tüm tabanımızla birlikte büyük bir azimle yürütüyoruz.
 
Özellikle şunu sizin aracılığınızla da belirtmek istiyorum. Basın Yayından Sorumlu TEMAD Genel Başkan Yardımcılığı görevinde iken çok büyük çabalarını ve desteğini gördüğüm Sayın Yüksel Binici bizlerle olan irtibatını aynı şekilde sürdürmeye devam etmekte, halen mücadelemize ve faaliyetlerimize çok büyük katkılarda bulunmaktadır. Davamıza gönül veren, bizlere çok ciddi destekler veren Sayın Binici’ye sizin aracılığınızla da bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.” demiştir.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 9295 defa Son Düzenlenme Perşembe, 29 Ekim 2015 02:35

Yorumlar   

0 #1 Fahri ay 30-10-2015 12:24
Ey benim bu vatan için yıllarını vermiş emekli asb. ve uzm. arkadaşlarım,seçim arefesinde verilmiş bu tür sözlere güvenmeyin.Daha geçtiğimiz dönemde yapılan ölüm orucunda hangi akp milletvekili geldide sayın keseri ziyaret etti.Sayın keser zamanın msb.bakanı ismet yılmaz karst'a açıklama yaptı, bizleri anladıgını söyledi diyerek ölüm orucunu bitirmedimi??
bu nedenle bunlar oy alabilmek için verlimiş sözlerdir.Asb.lara verilmiş sözler değildir diye düşünüyorum.Ayrıca yüksel binici kardeşimde emekli asb.lar derneğini kullanarak deği, ferdi bir birey olarak siyaset yaparsa gözümüzde daha değerli olur
düşünceleriyle herkese saygılar.....

You have no rights to post comments