All for Joomla All for Webmasters
Cumartesi, 17 Ekim 2015 17:18

Hakkari Dağlıca'dan Acı Haber Üç Şehidimiz Var...

Öğeyi Oyla
(0 oy)
ihsan ejdar
Hakkari Dağlıca İkiyaka bölgesinde 1 yarbay 1 Yüzbaşı 2 Asubay olmak üzere Özel Kuvvetler  mensubu 4 şehidimiz olduğuna dair sosyal medyada yayılan haberlerin ardından Genelkurmay Başkanlığı 3 şehidimiz olduğuna dair açıklama yaptı. Açıklamada şehitlerin kimlikleri belirtilmedi. 

Şehitlerimizden birisinin Yarbay İhsan Ejdar olduğu öğrenildi.

Genelkurmay Başkanlığı sitesinden saat 17.00'de yapılan duyuru şöyle;

17 Ekim 2015 tarihinde, Dağlıca bölgesi ve civarında yürütülmekte olan operasyonda meydana gelen çatışmalar esnasında üç kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş; biri ağır olmak üzere altı kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.

Söz konusu operasyonda şu ana kadar 17 terörist etkisiz hale getirilmiş olup çatışmalar devam etmektedir.
Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar temenni ediyoruz.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Emekli Asubaylar olarak Kahraman Şehitlerimize Allah'tan Rahmet yakınlarına, silah arkadaşlarına ve Ulusumuza başsağlığı ve sabır dileriz. Yaralı personelimize acil şifalar, devam eden operasyonlarda kahraman ordumuza muvaffakiyetler dileriz.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 6009 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 17 Ekim 2015 18:10

You have no rights to post comments