All for Joomla All for Webmasters
Salı, 13 Ekim 2015 15:04

TEMAD basın bildirisi

Öğeyi Oyla
(0 oy)
TEMAD BASIN BİLDİRİSİ
 
  Ülkemiz uzun bir süredir çeşitli terör örgütlerinin akıl almaz yöntemlerle adeta cirit attığı bir ülke haline gelmiştir.
 
  Camiamızı çok ağır şekilde yaralayan Bölücü Terör Örgütünün, TSK ve Emniyet teşkilatı mensuplarına yaptığı hain saldırılar neticesinde çok sayıda şehit verdik, bir o kadar da gazimiz var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.
 
  Bunun yanında özellikle Suriye ve Irak’ın içinde bulunduğu durumu fırsat bilerek sınırlarımızdan ülkemize kolayca geçiş yapabilen çeşitli terör örgütleri de ülkemizin birlik ve beraberliğini zedeleyecek hain saldırılarını yurdumuzun değişik bölgelerin de yaparak milletimizin yüreğinde onulmaz yaralar açmaktadır.
 
  Biz TEMAD olarak hem yazılı, hem görsel basında bu gün yaşananları çok öncesinden ön görmüş muhtemel saldırıları gerekçelerini de belirterek ilgili kurum ve kuruluşlara basın yoluyla iletmiş, kamuoyuyla da paylaşmıştık. Gördüğümüz aksaklıkları uyarma konusunda bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.
 
  Ülkemiz tarihinde hiç olmadığı kadar tehdit altındadır. Milli birlik ve beraberliğimiz dinamitlenmekte bir takım gerekçelerle ülkemiz bin yıldır her günü kaos olan Orta Doğu bataklığına sürüklenmek istenmektedir.
 
  Milletimiz bu zor günlerde daha çok kenetlenerek, artık her şeyiyle açığa çıkmış bu oyunu birlikte bozacaktır.
 
  Biz her daim TEK DEVLET, TEK BAYRAK, TEK MİLLET olgusunu savunacak, ülkemize yapılan her türlü tehdidin de, dün olduğu gibi bu günde karşısın da duracağız.
 
  Yine bizler bu ülkenin her bölgesinde ki şube ve mensuplarımızla birlik ve beraberlik içinde, milletimizle tam bir dayanışma içerisinde olacak ve bu ülkeyi her türlü tehdide karşı birlikte savunacağız.
 
  Terör insanlık suçudur. Hedefi de tüm insanlıktır. Her nereden gelirse gelsin ülkemizin her vatandaşına yapılacak hain saldırıları şiddetle kınıyor, 10 Ekim 2015 tarihinde ki saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.
 
  Milletimizin başı sağ olsun.
 
 
Ahmet KESER
(E) Kd.Bçvş.
TEMAD Genel Başkanı
 

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 4030 defa

You have no rights to post comments