All for Joomla All for Webmasters
Cuma, 08 Haziran 2018 23:00

Cumhurbaşkanı’ndan Göreve Başlangıç Derecesi Müjdesi

Öğeyi Oyla
(3 oy)
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Astsubaylara göreve başlangıç derece - kademelerin düzeltilmesi müjdesi.
 
Kayseri Tugay Komutanlığı'nda askerlerle iftarda buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, astsubaylara derece - kademe müjdesi verdi. Erdoğan, astsubayların eğitim süresinin kademelerine dahil edileceğini, 4 yıllık fakülte mezunu astsubayların kademelerinin de artacağını söyledi. Kademe artışından tüm astsubaylar yararlanacak.
 
EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN ASTSUBAYLAR 9.NCU DERECENİN 2.NCİ KADEMESİNDEN BAŞLAYACAK
 
Erdoğan, eğitimlerini tamamladıktan sonra göreve başlayan astsubayların kademelerini, eğitim sürelerini de ilave ederek artıracaklarını söyledi. Böylece eğitimin ardından dokuzuncu derecenin birinci kademesinden başlıyan astsubaylar, dokuzuncu derecenin ikinci kademesinden başlayacak.
 
4 YILLIK FAKÜLTE MEZUNU ASTSUBAYLARA KADEME MÜJDESİ
 
Erdoğan bir müjde de 4 yıllık fakülte mezunu astsubaylara verdi. Cumhurbaşkanı, bu konumdaki astsubayların, 8'inci derecenin birinci kademesine çıkacağını açıkladı.
 
KADEME ARTIŞINDAN EMEKLİ VE MUVAZZAFLAR DA FAYDALANACAK
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapılacak derece ve kademe artışından, göreve yeni başlayacak olan astsubayların yanı sıra, mevcut muvazzaf astsubaylar ile emekli astsubayların da yararlanacağını söyledi.
 
(Kaynak: Mynet)

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 8438 defa Son Düzenlenme Salı, 10 Mart 2020 22:29

Yorumlar   

0 #2 fatih hür bektaş 13-09-2018 13:25
evet kıymetli komutanlarım ve değerli silah arkadaşlarım başlangıç derece kademeniz olan 8/1 ve 9/2 si bu konjektür içinde birdaha dile gelmeyecek galiba genelkurmay başkanı M.S.B. OLUNCA PİYASA SIKIŞINCA KİMSENİN AKLINA ASTSUBAYLAR VE ONLARIN DERTLERİ GELMEZ DAHA DA M.S.B. SUBAYDAN GELME OLUNCA BİR BARDAK SU İÇELİM
0 #1 Yunus 09-06-2018 10:23
Astsubayların özlediği ve merakla beklediği,o Arzu'su şu an gerçeklerşiyor.
Esas bu temennilerimiz daha önce gerçekleşebilirdi.
Yanlı üzülerek söylemem gerekirki,içimizde bazı kendini bilmeyen,nerde ne konuşmasını hesaplamayanların yüzünden, bu ordunun iskeletini oluşturan bu koca cemiayı,bu kendini bilmeyenlerin yüzünden üzüyoruz.
Bu camiada her görüşte insan vardır. Bizlerin siyaseti bize kim hizmet ediyorsa ve bizlerin temennilerini kim gerçekleştirıyorsa onun yanında olmalıyız. Bizler bir olursak,inanınız çok şeyleri başarmış olacağızdır. Yoksa bu kafayla gidersek,inanın ilerde çok üzülürüz. Hepinize saygı ve şükranlarımı sunuyorum.
Emk Hv Asb

You have no rights to post comments