All for Joomla All for Webmasters
Cumartesi, 02 Aralık 2017 15:23

Ahmet Keser’den Astsubay Toplumuna Çağrı

Öğeyi Oyla
(3 oy)
TEMAD 6.ncı Genel Başkanı Ahmet Keser, 30 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilen 15.nci Olağan Genel Kurul Toplantısı sonuçlarının ardından Dernek resmi web sitesinden Astsubay toplumuna hitaben bir mesaj yayınladı.
 
Keser, mesajında; seçilen yeni Genel Başkan Hamza Dürgen ve ekibini tebrik ederek, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
 
Yeni yönetime fırsat verilmesi ve destek olunması gerektiğini belirten Keser’in mesajında, astsubay toplumuna yönelik uyarılar içeren şu satırlar dikkat çekiciydi;
 
 “Belli güç odakları TEMAD’ı kullanmak için bugünden sonra ayrışım tohumları ekmeye gayret gösterecektir. Eski ve yeni yönetim kavgası isteyenler şimdiden kollarını sıvamış beklemektedir. Ancak şundan emin olunuz ki bizim böyle bir derdimiz hiç bir zaman olmayacaktır. Bu nedenle yeni Genel Başkan ve Yeni Yönetim hakkında bizim ağzımızdan duymadığınız hiç bir kelimeye ve söze itibar etmeyiniz. Bu DAVAYA gönül veren, hizmet eden ve inançla yol arkadaşlığı yapan herkes bilmelidir ki bugün ayrışma değil birlik olma günüdür.” 
 
Ahmet Keser’in yayınladığı işte o mesaj;
 
- - - -
 
Değerli Dava Arkadaşlarım;
 
29-30 Kasım 2017 tarihlerinde ANKARA’da gerçekleştirdiğimiz 15.Olağan Genel Kurul çalışmasına katılımınız için öncelikle çok teşekkür ederim.
 
Genel Kurulumuzun DAVAMIZA yakışan olgunlukla ve olağan seyrinde gerçekleşmiş olması en büyük mutluluğumuzdur.
 
Genel kurulumuzun iradesi ile seçilen yeni Genel Başkanımızı ve tüm yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
 
Ben genel kurul delegelerimizin iradesi ve takdiri ile 3 kez, toplamda 6 yıl onurla ve şerefle TEMAD’ı temsil ettim. Bu süre içerisinde istemeden sizleri kıracak veya üzecek bir davranışım olduysa hakkınızı helal edin.
 
TEMAD benim için bir DAVA, sizler de bu davadaki yol arkadaşlarımsınız.
 
Bu sevdamız ölene kadar aynı şuurla devam edecektir.
 
Sevdamıza ve davamıza en ufak bir zarar gelmemesi için biz üzerimize düşeni aynı şevk ile yapmaya devam edeceğiz. Yeni Genel Başkanımız ve yeni yönetimimiz bilgi ve birikimlerimizden yararlanmak isterlerse büyük bir zevk ile destek vereceğiz.
 
Nefsimizle değil, aklımızla DAVAMIZA hizmet edeceğiz. Bu noktada büyük bir samimiyetle ifade etmek isterim ki, belli güç odakları TEMAD’ı kullanmak için bugünden sonra ayrışım tohumları ekmeye gayret gösterecektir. Eski ve yeni yönetim kavgası isteyenler şimdiden kollarını sıvamış beklemektedir.
 
Ancak şundan emin olunuz ki bizim böyle bir derdimiz hiç bir zaman olmayacaktır. Bu nedenle yeni Genel Başkan ve Yeni Yönetim hakkında bizim ağzımızdan duymadığınız hiç bir kelimeye ve söze itibar etmeyiniz. Bu DAVAYA gönül veren, hizmet eden ve inançla yol arkadaşlığı yapan herkes bilmelidir ki bugün ayrışma değil birlik olma günüdür.
 
Yeni Genel Başkana ve yönetimine fırsat vermeliyiz. TEMAD adına üretecekleri çözümlere destek olmalıyız. Özellikle şubelerimize yönelik ekonomik sorunların çözümü noktasında umutlarımızı korumalıyız.
 
Değerli Dava Arkadaşım,
 
Bizler istişare ve çözüm noktasında her zaman sizlerle beraberiz. TEMAD Vakfı olarak ürettiğimiz projeleri hayata geçirmek için tüm enerjimizi harcamaya devam edeceğiz.
 
2018 Mart ayından itibaren projelerimizi tamamlayarak sizlerle yüz yüze istişareler edeceğiz.
 
Tekrar buluşup görüşene kadar sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yaşam diliyorum.
 
Saygılarımla.
 
Ahmet KESER

 

http://www.temad.org/haber.php?h=zhnznogy

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 6187 defa

You have no rights to post comments