İnebolu Jandarma’dan Öğrenciler İçin Yardım Kampanyası
Bu sayfayı yazdır
Cuma, 24 Kasım 2017 17:44

İnebolu Jandarma’dan Öğrenciler İçin Yardım Kampanyası

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde jandarmanın yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında 500 öğrenciye giysi yardımında bulunuldu.
 
İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görevli Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehtap ve Müslüm Deniz’in girişimleri sonucu ünlü bir giyim firmasından ilçede ihtiyaç sahibi öğrenciler için kaban ve bot talep etti.
 
Talebi geri çevirmeyen firma 500 öğrenci için hazırlanan yardım kolilerini ilçeye gönderdi.
 
Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, AA muhabirine, jandarmanın sadece asayiş ve güvenlik hizmeti yapmadığını, aynı zamanda toplumsal sorumluluk kapsamında girişimlerde bulunduğunu söyledi.
 
İlçe Jandarma Komutanlığı personelinin bir giyim firmasıyla irtibata geçerek ihtiyaç sahibi öğrenciler için 500'er kaban, bot ve çorap bağışı sağladığını aktaran Atasoy, "İhtiyaç sahibi çocuklarımızın ihtiyaçları için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığıyla girişimlerde bulunuyoruz. Arkadaşlarımızın da bu konuda girişimde bulunmasıyla güzel bir netice ortaya çıktı. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.
 
Bu tür toplumsal projelerin sadece giyim ile sınırlı kalmayacağını, farklı konularda devam edeceğini belirten Atasoy, şunları kaydetti:
 
"Kişisel bakımdan sağlık malzemelerine çocuklarımız için ne gerekiyorsa kaymakamlığımız öncülüğünde girişimlerde bulunacak ama ben her zaman söylüyorum. Başarı ekip işidir. Tek başınıza başarılı olmanızın imkanı yoktur. Herkesin fikrine, herkesle istişareye ihtiyacımız var. Kim bu ilçenin, çocukların menfaatine bir şeyler söyleyecekse her zaman kapımız açık. Yeter ki çocuklarımıza, toplumumuza, ilçemize katkıda bulunulabilsin."

 Kaynak: Anadolu Ajansı - Milliyet

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 4964 defa Son Düzenlenme Cuma, 24 Kasım 2017 18:41