All for Joomla All for Webmasters
Cuma, 19 Mayıs 2017 21:32

Gelin ve Damat Mutluluğa Uçtu

Öğeyi Oyla
(3 oy)
ANTALYA'da 29 yaşındaki Asubay Zeki Dokumacıoğlu ile 28 yaşındaki eşi Hande Dokumacıoğlu, gelinlik ve damatlıkla falezlerden paraşütle mutluluğa uçtu. Yaklaşık 10 dakika boyunca Antalya'yı gökyüzünden izleyen çift, rüzgar yüzünden tekrar iniş yaptı.
 
Gelibolu’da görevli genç bir muvazzaf asubay olan ve fotoğrafçılıkla uğraşan, tüplü ve tüpsüz olarak serbest dalış yapan ve paraşüt sporuyla da ilgilenen Zeki Dokumacıoğlu, aşık olduğu Hande Dokumacıoğlu ile 12 Mayıs'ta nikah kıydı. Antalya'da yapılan düğünün ardından paraşütle uçmak isteyen çifte hava şartları müsaade etmedi. Bugün yine gelinlik ve damatlıklarını giyip falezlere gelen çift, paraşütle mutluluğa uçtu. Yaklaşık 10 dakika boyunca gökyüzünde uçan çift, rüzgarın başlamasıyla iniş yapmak zorunda kaldı.
 
'HAYALİMİZ GERÇEK OLDU'
 
Uçmanın kendileri için çok güzel bir duygu olduğu dile getiren Zeki Dokumacıoğlu, "Eşimle birlikte olunca daha da bir anlam kazandı" dedi. Nikah günü uçmayı planladıklarını belirten Dokumacıoğlu, "Ancak buna hava şartları müsaade etmedi. Biz de bekledik. Hava şartları uygun olunca gelinlik ve damatlıklarımızı giyip falezlere koştuk. Çok anlamlı bir uçuş oldu. Hayalimiz gerçekleşti. Bu bizde ömür boyu kalacak bir hatıra olacak" diye konuştu.
 
Uluslararası ilişkiler dalında yüksek lisans yapan Hande Dokumacıoğlu ise uçmayı sevdiğini belirterek, "Birlikte gökyüzünde olmak çok güzel bir duygu" dedi.
 
* * *
Emekli Asubaylar olarak bizlerde genç meslektaşımız ve eşine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
 
İzlemek için TIKLAYINIZ

izle

 

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 6337 defa Son Düzenlenme Cuma, 19 Mayıs 2017 21:39

Yorumlar   

0 #1 Mustafa Sadakoğlu 19-05-2017 23:39
Mutluluğunuz daim olsun.

You have no rights to post comments