All for Joomla All for Webmasters
Perşembe, 16 Şubat 2017 17:20

Konya TEMAD'dan Hakkari Dağ Komando Tugayı'na: Gönlümüzdesiniz!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

TEMAD Konya yine örnek bir projeye imza attı. Hakkari Dağ Komando Tugayına gönderilmek üzere hazırlanan ikram paketleri ve yazılan mektuplar kargoya verildi.

TEMAD Konya Kampanyayı sosyal medya hesabından şöyle duyurdu:

"TEMAD KONYA Ailesi olarak Hakkari Dağ Komando Tugay K.lığında görev yapan rütbeli rütbesiz tüm personele Konya'dan Hakkari'ye Ağız Tadı anlamında gerçekleştirdiğimiz kampanyamız neticesinde oluşan ikram paketlerimizi kolilere yerleştirdik.

Ayrıca Gönül Bağımızı bildirmek anlamında da yazılan mektuplarla birlikte; yarın yani 16 Şubat 2017, Perşembe günü Saat 14.00'da derneğimizden adresine ulaştırılmak üzere kargo aracılığıyla göndereceğiz.

Tüm üyelerimize saygı ile duyurulur."

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğinde bir araya gelen emekli asubaylar, terörle mücadelede ön saflarda yer alan Hakkari Dağ ve Komando okuluna Konya’ya özgü yiyeceklerin yanı sıra öğrencilerin yazmış olduğu mektupları gönderdi.

Dernek Başkanı Tayyar Yıldırım, Hakkari Dağ ve Komando Okulunda görevli Mehmetçiğimize Konya’yı tanıtan bazı ürünleri göndererek onların ağızlarını tatlandıracaklarını söyledi. Askerlerle gönül birliği içerisinde olmak için böyle bir kampanya yaptıklarını belirten Başkan Yıldırım, "Vatanımızın sınırlarını bekleyen, ülkemizde terör ve diğer unsurlarla verebileceği zararları önlemek için gece gündüz demeden bu zor kış şartlarında görev yapmaya çalışan Mehmetçiğimizi yanında olduğumuzu bir nebze olsun göstermek için ürünlerle birlikte mektuplar yazarak Mehmetçiğe moral vermek adına bu kolileri gönderiyoruz. Kolilerin içinde Konya’ya özgü yiyecekler, çikolata, gofret gibi ürünler var” dedi. Basın toplantısının ardından koliler kargo aracına yüklenerek Hakkari Dağ Komando okuluna gönderildi.

Emekli Asubaylar olarak TEMAD Konya Yönetimini ve üyelerini bu örnek faaliyetleri nedeniyle kutluyoruz.

hakkari 5

hakkari 4

hakkari 6

hakkari 1

hakkari 3

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 5753 defa Son Düzenlenme Perşembe, 16 Şubat 2017 18:02

You have no rights to post comments