All for Joomla All for Webmasters
Salı, 10 Ocak 2017 09:14

IŞİD’in Kaçırdığı 2 Asubaydan Acı Haber

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında, 29 Kasım 2016'da irtibatın kesildiği iki asubay hakkında son dakika haberi geldi. Asubay Muhammet Duran Keskin ve Asubay Kıvanç Kaşıkçı'nın şehit olduğu açıklandı. Şehit askerlerin Adana ve Çanakkale'de yaşayan ailelerine acı haber verildi.
 
Harekat kapsamında 29 Kasım 2016'da irtibatın kesildiği iki askerden biri olan Asubay Kıvanç Kaşıkçı'nın şehit olduğu haberi Çanakkale'de yaşayan ailesine verildi. Kaşıkçı'nın Esenler Mahallesi Bülent Dikmener Caddesi'nde bulunan babaevine gelen Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Tayyar Erten ile İl Emniyet Müdürü Celal Sel aileye şehadet haberini iletti. Bu sırada fenalaşan baba Ramazan Kaşıkçı, sağlık ekipleri tarafından hazır bekletilen ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Şehit astsubayın babaevine büyük Türk bayrağı asıldı.
 
Kilis'e getirilen Asubay Kıvanç Kaşıkçı'nın cenazesinin Çanakkale'ye gönderileceği öğrenildi.
 
ADANA'YA ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
 
Kayıp olan diğer Asubay Muhammet Duran Keskin'in, Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi 46140 Sokak'ta ikamet eden annesi Elif Keskin'e oğlunun şehadet haberi, askeri yetkililerce iletildi. Acı haberi alan aile büyük üzüntü yaşadı.
 
Şehidin baba ocağının bulunduğu sokağa belediye görevlileri tarafından taziye çadırı kuruldu.
 
Babası Şaban Keskin'i yaklaşık 5 yıl önce kaybeden şehidin kendisi gibi asubay olan eşi Gökçe Keskin'in de Ankara'da görev yaptığı öğrenildi.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 12316 defa

You have no rights to post comments