All for Joomla All for Webmasters
Pazar, 24 Temmuz 2016 13:56

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Açıkladı; Haberler Çarpıtma ve Maksatlı...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal'a atfen bazı basın yayın organlarında yayınlanan, "Akın Öztürk de Genelkurmay da doğru söylemiyor, hiç birisine kefil değilim" şeklindeki sözlerle ilgili Hava Kuvvetleri Komutanlığından açıklama yapıldı.

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, "Biz Genelkurmay Başkanımız ile mutlak itaat ve büyük bir uyum içerisinde, gece gündüz demeden yoğun bir gayretle, içimizde ur haline gelmiş olan illegal çete mensubu terörist hainleri temizleme çalışmalarımızı büyük bir kararlılık, azim, inanç ve el birliğiyle yürütmekteyiz. Hiç kimsenin bu konuda en ufak bir şüphesi olmamalıdır" dedi.

Ünal, bazı basın yayın organlarında kamuoyunu yanıltıcı haberlerin yer aldığını belirtti. "Hava Kuvvetleri olarak kendi içimizde yaptığım bir konuşma maksatlı olarak ve çarpıtılarak basına yansıtılmıştır" ifadesini kullanan Orgeneral Ünal, söz konusu haberleri gerçek dışı olarak nitelendirdi. 

Orgeneral Ünal, "Biz Genelkurmay Başkanımız ile mutlak itaat ve büyük bir uyum içerisinde, gece gündüz demeden yoğun bir gayretle, içimizde ur haline gelmiş olan illegal çete mensubu terörist hainleri temizleme çalışmalarımızı büyük bir kararlılık, azim, inanç ve el birliğiyle yürütmekteyiz. Hiç kimsenin bu konuda en ufak bir şüphesi olmamalıdır" diye konuştu.

Okunma 8026 defa

You have no rights to post comments