All for Joomla All for Webmasters
Çarşamba, 18 Mayıs 2016 14:03

Şehit Asubayın Cenazesinde Çekilen Fotoğraf Yarışmada Birinci Oldu

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Anadolu Fotoğraf Derneği tarafından Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) desteği ile Facebook üzerinden geleneksel olarak her yıl düzenlenen  “TESUD Türk Bayrağı Fotoğraf Yarışması” sonuçlandı. Yaklaşık 2 bin fotoğrafın rekor katılımı ile yapılan yarışma halk oylaması ve jüri seçimi olarak iki şampiyon çıkardı. Halk oylamasında Trabzon’dan katılan Onur Emre SARISOY’un Diyarbakır’daki çatışmada şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal BIÇAKÇI’nın cenazesinde çektiği kare finalde 2463 oyun 804’ünü alarak ipi göğüsledi.

19 Mayıs 2016 tarihinde Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Genel Merkezinde saat 15.00’da icra edilecek olan ödül töreninde hazır bulunacak olan Şehit Ünal BIÇAKÇI ve Şehit De.Me. Mustafa KÜÇÜK’ün aileleri dereceye giren fotoğraf sahiplerine ödüllerini takdim edecekler. 
h 1

5 Şubat 2016 Günü Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde süren operasyonlar kapsamında sabah saatlerinde girilen çatışmada ağır yаrаlаnаn vе Diyarbakır Askeri hastanesine sevk edilen Trаbzоnlu Asubаy Kıdеmli Çаvuş Ünаl Bıçаkçı, saat 14.15’de şehit olmuştu. 

Deniz Kuvvetleri Komutanlığında görevli Sivil Memur Mustafa Küçük ise 17 Şubat 2016 Günü Ankara'da Askeri Servis araçlarına bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olmuştu.

YARIŞMANIN JÜRİ ÖDÜLLERİNİ KAZANAN DİĞER FOTOĞRAF SAHİPLERİ İSE ŞU ŞEKİLDE BELİRLENDİ.

Devlet Fotoğraf Sanatçısı Ozan SAĞDIÇ’ın yanı sıra fotoğraf sanatçıları Dr.Tuna AKÇAY, Hamit YALÇIN, Ömür Can YERLİ, Çınar YÜKSEL ve TESUD Genel Başkanı (E) Korg. Erdoğan KARAKUŞ’un jürisinde yer aldığı yarışmada dereceye giren kareler;

1. Muhammed DİLER

1

2. Erdem HEKİM

2

3. Deniz SEYRAN

3

Mansiyon Ödülü Sahipleri: Aykut PAPUR, Deniz Dağdelen TETİK ve Mehmet ÖZISPARTALI olarak açıklandı.

Yarışma sonucunun açıklandığı videoyu izlemek için TIKLAYINIZ

 

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 6990 defa

Yorumlar   

0 #1 MEHMET SARICAN 25-05-2016 21:52
Asubayların ayak seslerini duyar gibi oluyorum.Davutoğlu seçim konuşmalarında asubayların görev tazminatlarının verileceğini söylemişti.Emekli bir subayın maaşında 6 adet tazminat var .Asubay karakol komutanı baş tekniyen birim şefi proğram yöneticisi takım komutanı dAHA SAYAMADIĞIM BİR ÇOK GÖREVİ YAPIYOR.Emekli oldumu boku yedi nalbant semerci ne kadar batmış meslek varsa o oluyor.emekli maaşı yetmiyor çocuklar ünüversite okuyor gariban çaycı bakkal bi fabrikada güvenlikci.Utanın vatan millet için yıllarını veren asubaya bunu reva gören tüm siyasilere ve GKB YUH OLSUN

You have no rights to post comments