All for Joomla All for Webmasters
Çarşamba, 09 Mart 2016 12:01

TSK Komutanlık Asubayları Semineri İcra Edildi

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Genelkurmay Başkanlığının Resmi sitesinden yapılan açıklamada Komutanlık Asubayları Seminerinin 7-9 Mart 2016 tarihlerinde icra edildiği bildirilmiştir. Haberde Asubayların gündemini yoğu olarak meşgul eden özlük hakları ile ilgili bir bilgi yer almazken "Türk Silahlı Kuvvetlerinden Haberler" başlığı altında yayınlanan açıklama şöyle;

Kara, Deniz, Hava Kuvvetleri ile Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığından toplam 185 Komutanlık Astsubayının katılımı ile 07-09 Mart 2016 tarihleri arasında Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında TSK Komutanlık Astsubayları Semineri icra edilmiştir.

Anıtkabir ziyaretini takiben icra edilen seminer faaliyetinde; TSK'nın bütüncül yapısında astsubay mesleği ve kurumsal bağlılık, liderlik ve etkili iletişim, kurum içi iletişim konuları görüşülmüştür.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR, seminer faaliyetlerinin ikinci gününe katılarak astsubaylara hitaben yaptığı konuşmada Komutanlık Astsubaylarına rol model olarak düşen önemli görevler olduğunu belirtmiş, birlik beraberlik ve aidiyet duygusunun önemini vurgulamıştır.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 15135 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 09 Mart 2016 13:48

Yorumlar   

0 #1 ahmet 12-03-2016 01:11
arkadaşlar bu devletimiz subaya veriyor muhtara veriyor polise veriyor elin suriyelisine dahiveriyor astsubaydan başka herkeze kaynak var.bize gelince neden yok bunu anlamakta güçlük çekiyorum.acaba biz başka devletin askerimiydik yoksa üvey evlatmıyız verecekleri bir görev ve temsil tazminatı birde 9 un 2si bu kadarmı zor

You have no rights to post comments