All for Joomla All for Webmasters
Pazartesi, 18 Ocak 2016 19:17

TEMAD, Genelkurmay’ın “Tazminat Fermanı”na karşı Meclis koridorlarında

Öğeyi Oyla
(20 oy)
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Merkez Yönetimi geçen hafta olduğu gibi bu haftayı da mecliste siyasi muhataplarımızla görüşmelerini ara vermeden sürdürüyor, özellikle gündemdeki BAT (Başarılı Astsubay Tazminatı) üzerine görüşler ve sakıncalar ilgililere iletilmeye devam ediyor.
 
TEMAD web sitesinde 15 ve 18 Ocak 2016 tarihlerinde yapılan görüşmeler şu şekilde paylaşıldı;

 

TEMAD AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ CEMAL ÖZTÜRK İLE GÖRÜŞTÜ
18 Ocak 2016, Pazartesi
 
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkan Yardımcıları Fikret PARLAK, Sami BAŞKAYA, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan AYVACI 18 Ocak 2016 Pazartesi günü, Ak Parti Giresun Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi  Cemal ÖZTÜRK ile TBMM'de görüşülecek olan, astsubayların sorunlarına dair talep ve görüşlerimiz bildirilmiş. Karşılıklı istişarelerde bulunulmuştur.

1 akp cemal ozturk

 
TEMAD CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ BÜLENT KUŞOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
18 Ocak 2016, Pazartesi
 
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkan Yardımcıları Fikret PARLAK, Sami BAŞKAYA, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan AYVACI 18 Ocak 2016 Pazartesi günü, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi  Bülent KUŞOĞLU ile TBMM'de görüşülecek olan, astsubayların sorunlarına dair talep ve görüşlerimiz bildirilmiş. Karşılıklı istişarelerde bulunulmuştur.

2 chp bulent kusoglu

 
TEMAD CHP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK YILMAZ İLE GÖRÜŞTÜ
15 Ocak 2016, Cuma
 
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkan Yardımcıları M.Sıracettin ELDEM, Sami BAŞKAYA, Genel Sekreter Mehmet YAĞCI 15 Ocak 2016 Cuma günü, Cumhuriyet Halk Partisi Ardahan Milletvekili Öztürk YILMAZ ile TBMM'de görüşülecek olan, astsubayların sorunlarına dair talep ve görüşlerimiz bildirilmiş. Karşılıklı istişarelerde bulunulmuştur.

3 chp ozturk yilmaz

 
TEMAD CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ KADİM DURMAZ İLE GÖRÜŞTÜ
15 Ocak 2016, Cuma
 
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkan Yardımcıları M.Sıracettin ELDEM, Sami BAŞKAYA, Genel Sekreter Mehmet YAĞCI 15 Ocak 2016 Cuma günü, Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi  Kadim DURMAZ ile TBMM'de görüşülecek olan, astsubayların sorunlarına dair talep ve görüşlerimiz bildirilmiş. Karşılıklı istişarelerde bulunulmuştur.

4 chp kadim durmaz

 

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 40232 defa

Yorumlar   

0 #4 Muharrem KAYGUSUZ 29-03-2016 22:52
Sn TEMAD YONETIMI
Neden sondonemlerde tazmınatlarla ılgılı çalışmalarınızı sıtenızde acıklamıyorsunuz?
Bu yuzden sureklı olarak eleştiriliyorsunuz..
Hiçmi hiç bir çalışmanız yok???
Lutfen camıamız sızden hem gayret hemde açıklama beklıyor..
-1 #3 Refik İlhan 07-02-2016 23:12
İntibak yasası çıktı ama emekli maaşlarına ne zaman yansıyacak kimse söz etmiyor.
0 #2 Yalçınbenlican. 24-01-2016 12:09
HEPİMİZ BİLİYORUZ Kİ TA LKOKUL HAYATIMIZDAN BU GÜNE, ÖĞRETMENLERİN ÖĞRENCİLERİNE VERDİĞİ NOTLARINDA BAZILARININ ÇOK CÖMERT , BAZILARININ İSE KISITLI OLDUĞUNU. HAL BÖYLE İKEN SİCİL AMİRLERİNİN HEPSİNİN AYNI HASSASİYETLE DAVRANDIĞINI HANGİ MANTIK İDDİA EDEBİLİR? PSİKOLOJİK RAHATSIZLIĞI OLANLAR VE KISKANÇLIK, YETERSİZLİK VS. GİBİ BİR YAPISI OLMADIĞINI. 2 YIL ASK.ÖĞR. HAYATIMLA TOPLAM 27 YILDA HİÇ BİR DİSİPLİN CEZASI ALMAYAN BEN, 90 SİCİL ORTALAMASI ALMADIĞIMDAN TAM 26 YILDIR 2/ 5 DERECEDEN MAAŞ ALIYORUM. ÇÜNKÜ : TRT'NİN TEK KANAL OLDUĞU GÜNLERDE SIK SIK ÇOK ÜNLÜ DEĞERLERLE TV'DE SIK SIK GÖRÜNÜYORDUM VE EN ÜNLÜ SANATÇILAR TARAFINDAN ŞARKILARIM ALBÜMLERE OKUNUYORDU.GAZETELERDE YILIN EN SEVİLEN ŞARKILARINDA DERECELER ALIYORDUM DİĞERLERİNİ BURADA SAYMAK İSTEMİYORUM. SİCİL AMİRLERİMİN ASLA ULAŞAMAYACAKLARI BİR KONUMDA OLMAM NEDENİYLE, KISKANÇLIK, ÇEKEMEMEZLİK, YETERSİZLİK NEDENİYLE VERDİKLERİ SİCİLLER NEDENİYLE KAYBETTİKLERİMİ HANGİ MANTIK KABUL EDEBİLİR? SİCİL AMİRLERİMİN İKİSİ DE VEFAT ETMİŞ OMUZLARINDAKİ KUL HAKKIYLA NASIL HESAP VERECEKLERİNİ.......
0 #1 ismail hakkı ŞEN 19-01-2016 16:53
sayın tayyar yıldırım sizi anlamakta hakkaten zorlanuyorum burada anlama kabiliyeti olmayan meslektaşlarımıza bir şeyler anlatmaya çabalıyorsun bütün yazıları tek tek okudum anlamamakta ısrar ediyorsa meslektaşım sal ipini gitsin ya ben burada sinir oldun çıkan intibak yasası inan ki bundan daha mükemmeli olamazdı yüreğinize sağlık nedense okul mezunu olupta feveryan edenler hiç çalışma yıllarna bakmıyor çünkü ona bakmak işine gelmiyor o zaman bağırıp çağıramaz es geçelim bunları şimdi bizim meselemiz başlangıç 9/2 ve tazminatlar eğer bunlarıda halledebilirsek ballı ekmek kadayıfı olur albay bilmem ne almış bana kardeşim varmı bana bir yararıonların kurmayları var varmı bizim kurmayımız yok napacaz onların kurmaylarına muhtacız yapacak bir şey yok bu yüzden o kurmaylara hakaret ederek küfür ederek bir yere varamayıa köprüyü aşıncaya kadar ağamsın paşamsın diyeceğiz biz meraklı değiliz onlara ağa paşa demeye ama buna bizi sistem zorluyor gene yapacak bir şey yokçalışacaz hep birlikte çok çalısacaz gerekirse 100.000 toplayıp gidip genel kurmayın kapısına dayanacaz iş çözülünceye kadar yoksa kılavye başına oturup sen şunu yaptın sen bunu yaptın demek kolay sorarlar adama sen ne yaptında konuşuyorsun diye oturursun kıçının üstüne saygılarımla

You have no rights to post comments