All for Joomla All for Webmasters
Perşembe, 14 Ocak 2016 08:44

TEMAD, AKP Milletvekili Taner Yıldız ile görüştü

Öğeyi Oyla
(8 oy)

TEMAD Genel Başkanı Ahmet KESER, Genel Başkan Yardımcısı Sami BAŞKAYA, Genel Sekreter Mehmet YAĞCI ve bir önceki TEMAD Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Binici 13 Ocak 2016 tarihinde, Astsubayların özlük hakları ile ilgili olarak, AKP Milletvekili Taner Yıldız ile görüştü.

 

Görüşmeyi Sami Başkaya sosyal medya hesabından “Assubay tazminatları ile ilgili olarak AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ile görüştük. Genelkurmay tarafından gönderilen teklifin Başbakan’ı yok saydıkları algısının camiada hayal kırıklığına dönüştüğünü ve bu durumun sn. Başbakan’a iletilmesinin önemini gerekçeleriyle anlattık.” sözleriyle duyurdu.

 

Genelkurmay tazminatları 90 sicil şartına bağlamak istiyor. Başbakan’ın “Astsubay emeklilerine görev ve makam tazminatını veriyoruz” sözleri vesayete takılıyor. TEMAD bu ayak oyununu bozmak için çabalarını sürdürüyor. Tüm asubayların , kişisel hesaplar ve husumetleri bir kenara bırakarak  TEMAD Genel Merkez yönetiminin bu çabalarına önkoşulsuz destek vermek öncelikli vazifesi olmalıdır.

 

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 7047 defa Son Düzenlenme Perşembe, 14 Ocak 2016 08:59

You have no rights to post comments