All for Joomla All for Webmasters
Pazar, 05 Temmuz 2015 21:24

Kemal Oğuz'u bir an önce aramıza ve söyleşiye bekliyoruz!

Öğeyi Oyla
(4 oy)

“ASKER GÜLMEZ GÜLDÜRÜR” ve “DÖRDÜNCÜ CEMRE” kitaplarının yazarı, değerli meslektaşımız (E) Kd.Bçvş. Kemal OĞUZ yaklaşık 10 aydır akciğer kanseri tedavisi görmektedir.

Kendisinin, artık daha fazla özletmeden, bir an önce sağlığına kavuşarak GÜLMEYE ve GÜLDÜRMEYE devam etmesini diliyoruz.

Başarı Öyküleri köşemizde hayata tutunma başarısını da içeren bir söyleşi yapabilmeyi dört gözle bekliyoruz.

Acil şifa dileklerimizle

Seni seviyoruz…

   Emekli Asubaylar

emekli asubaylar

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 5081 defa

Yorumlar   

0 #2 Özgün UYSAL 19-07-2015 15:53
Sevgili Kemal, geçmiş olsun ve acil şifalar dileklerim ile selam ve sevgilerimi gönderirken, bir an önce toparlanmanı bekliyorum. Daha seninle çok ortak projeler üreteceğiz.
0 #1 Kemal Oğuz 07-07-2015 17:21
Dün, hem telefonla arayarak hem de fotoğrafımı resmi internet sitesine koyarak geçmiş olsun dileklerini ileten emekliasubaylar.org. yöneticisi sevgili devre arkadaşım Mustafa AYTAR'a teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Camia olarak birlik ve beraberliğe, şahsi olarak ise morale ihtiyacımızın olduğu bu zor günlerde, terapi etkisi gösteren güzel dilekleri, beni ziyadesiyle memnun etti. Göstermiş olduğu bu incelik ve zarafetle, samimiyetle ifade ettiği bütün iyi dilekleri için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın Mustafa Aytar, iyi ki varsın emekliasubaylar.org.

You have no rights to post comments