All for Joomla All for Webmasters
Çarşamba, 05 Ağustos 2015 22:25

100’üncü Yaşına TEMAD’la Girdi…

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Bursa’da ikamet eden Emekli Muhabere Kıdemli Başçavuş Halil Gürdaş’ın 100’üncü yaşına girişi 4 Ağustos 2015 günü Bursa Orduevinde yapılan etkinlikle kutlandı.
 
“100.YIL” yazılı pasta ile kutlanan doğum gününe; Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ve bayan Tijen Saldık, Halil Gürdaş’ın oğlu Oktay Gürdaş, kızı Tülay Değer, TEMAD Bursa İl Başkanı (E) Hv.Kd.Bçvş.Şinasi Doğaç, Türk Eğitim Vakfı Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Çalışkan ile yakınları katıldı.
 
Halil Gürdaş, bu doğum günü etkinliğini düzenleyenlere teşekkür ederek, kendisinin 1915 yılında doğduğunu, 1935 yılında Konya Gedikli Küçük Zabit İhzarı Mektebinden mezun olduktan sonra Kara Kuvvetleri Komutanlığının çeşitli birliklerinde görev yaptığını ve en son Erzincan 59’uncu Topçu Tugay Komutanlığı 2’nci Tabur Karargah Bölük Komutanlığında görev yaparken 1961 yılında emekliye ayrıldığını ve Bursa’ya yerleştiğini ifade etti.
 
Etkinlik sonunda Halil Gürdaş’a çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

Emekli Asubaylar olarak sayın Halil Gürdaş ağabeyimizin 100’üncü yaşını kutlar, nice sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar dileriz…

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 6057 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile