All for Joomla All for Webmasters
Salı, 26 Mayıs 2015 14:01

Neredeyiz, hedefimiz nedir?

Öğeyi Oyla
(4 oy)
Sizlerle buluşmamızın üzerinden tam bir hafta geçti. Bir hafta boyunca yeni kurulan bir sitenin teknik sıkıntılarını yaşayarak, sizlere hissettirmeden çözmeye çalıştık.
Bir önceki site deneyiminden alışık olduğumuz bir durumdu. Yine geceler yârimiz oldu kısacası.

Bu süre içinde hem sosyal medyadan hem de özel iletişim kanallarından çok olumlu tepkilerin yanında eleştiriler de aldık.

Olumlu tepkileri hanemize yazdık. Bu sitede mümkün olduğunca kavgadan ve kişiselleşmiş gereksiz tartışmalardan uzak olmaya çalışacağız. Eleştirilere ve kafalarda oluşan sorulara elimizden geldiğince üslubumuzca bu köşeden yanıtlar vermeye çalışacağız.
1.    Sitemiz hiç kimseye, kuruma, siteye veya gruba karşı kurulmamıştır. Asubay toplumunun böyle bir siteye ihtiyacı olduğuna inandığımız için bu yola çıktık.
 
2.    Mesaj panomuzda “…dileriz bu site statü ve biat kültürünün karşısında mücadelemize destek verirler” şeklinde bir dilek aldık. Statüye biat etmek bizim geçmişimizde olmadığı gibi yarınımızda da olmayacaktır. Ancak 2006 Yılında kurduğumuz site için kullandığımız “TEMAD bir nehir, bizler ona akan dereleriz” söylemine bağlı kalmaya çalışacağız. Amacımız “Ordumuzun, Ruhu Çelik Yürekli Asubaylarının, HAK, ONUR ve ADALET mücâdelesine ışık tutup yön vermek"tir.
 
3.   Başarı öyküleri köşemiz ile ilgili hiç aklımıza gelmeyen bir tepki aldık. Bir TEMAD Şube Başkanımız bizzat telefonla arayarak, “bunu çok önemsiyorum, Asubaylar hep mağduriyet öyküleri ile gündeme geliyor, oysa bizim başarı öyküleri ile de toplumun gündeminde olmamız gerekir” şeklinde bizi yüreklendiren bir yorum yaptı. Bundan sonra her alanda başarılı olmuş Asubayların öyküleri ile devam edeceğiz.

4.   Mesaj panomuzda ve yorumlarda eleştiri sınırları içinde kalan her paylaşımı yayınlayacağız. Eleştiri ile hakaret arasındaki sınırı net olarak korumaya gayret edeceğiz. Yazarlarımızın yazıları altındaki yorumların yayınlanan yazı ile ilgili olmasına özellikle dikkat edeceğiz. Yorumcuların kendi aralarındaki tartışmaları ile ana konudan uzaklaşılmasına asla müsaade etmeyeceğiz.
 
5.   Konuk yazar köşemizi de bu haftadan itibaren açacağız. Sizlerin yayınlanmaya değer görülen yazılarınıza da mümkün olduğunca yer vermeye çalışacağız.
 
6.   Hukuk köşemizde Asubayları ilgilendiren konularda alanında uzman Hukukçularımızın paylaşımlarına yer vereceğiz. Sizlerin yanıtlanmasını istediğiniz sorularınıza da mümkün olduğunca yanıt vermeye çalışacağız. Hukuk köşemizdeki linkten sorularınızı bekliyoruz.
 
7.   Facebook ortamında Emekli Asubaylar adlı sayfamızı beğenerek paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/emekliasubaylar
 
8.   Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderiniz. Mutlaka inceleyip değerlendireceğiz.
     
Önümüzdeki hafta yeniden görüşmek dileğiyle sağlıklı ve mutlu bir hafta dileriz.

Halil ERGENLİ
 
E. Dz. Asb. Kd. Bçvş.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 2856 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile