All for Joomla All for Webmasters
Cumartesi, 02 Aralık 2017 19:02

TEMAD Genel Merkez Seçimleri Yapıldı

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Öncelikle 30 Kasim 2017 tarihinden önceki Genel Başkan Ahmet Keser yönetimiyle; 2 yıl şube başkan yardımcılığı, 4 yıl da şube başkanlığım sırasında birlikte çalışmış olmaktan dolayı memnuniyetimi bildirmek isterim.
 
Kurumlar kalıcı, kişiler ise geçicidir. 2011 yılından bu yana birlikte çalıştığımız, başta Genel Başkan Ahmet Keser olmak üzere tüm Genel Merkez Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurullarında görev almış arkadaşlarıma teşekkür eder, bundan sonraki yaşamlarında sağlık huzur ve mutluluk dilerim.
 
Neler yapılıp yapılmadığı husundaki takdir camiamızındır. Benim şahsi düşüncem olarak ifade edeyim ki, hiç bir karşılık beklemeksizin sırf meslektaşlarımızın hizmetinde olmak bile başlı başına takdir edilesi bir durumdur.
 
Bu görevleri yapmamış olanların bunun ne demek olduğunu anlamaları elbette zordur. Bu nedenledir ki onlar sadece beklentilerinin karşılanması üzerine odaklıdırlar. Ben o arkadaşlarımızın da empati yapmaları halinde durum ile ilgili daha sağlıklı değerlendirmeler yapabileceklerini düşünüyorum.
 
Bu vesile ile yeni Genel Başkanımız Hamza Dürgen ve Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurullarında görev yapacak olan tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Bizlere düşen görev de, acımasızca eleştirmek yerine, elimizden ve gönlümüzle gelen her şeyle destek vermek olmalıdır.
 
Bizler; dünyayı kendi etrafımızda döndüğünü kabul etmekten sıyrılıp, kimsenin elinde sihirli bir değnek bulunmadığı ve bu arkadaşlarımızın on binlerce üyeli bir derneğe hizmet verdiklerini ayrıca bizim sahsi muahataplığımıza zaman zaman cevap veremeyebilecekleri düşüncesiyle, hemen tavır almaktansa empati yapma becerisini gösterebilmeliyiz.
 
Unutmayalım ki tek doğru sadece bizim doğrularımız değil, tek tecrübe sahibi de biz kendimiz değiliz. Anlayış göstermek, anlayışlı olmak en baştaki tutumumuz olmalıdır.
 
Tekrar tekrar başarı diliyorum.
 
Tayyar Yıldırım

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 2813 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile