All for Joomla All for Webmasters
Pazartesi, 03 Temmuz 2017 12:33

Eczacı Hanımefendiden İlaç Gibi Fotoğraf

Öğeyi Oyla
(6 oy)
Son günlerde askeri birliklerde yaşanan gıda zehirlenmesi vakaları haberleri, askerlerimizin acil servislerdeki iç acıtan görüntüleri, Mehmetçiklerimizin sağlığına ve beslenmesine gösterilen öneme dair makale ve yorumlardan sonra sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf ilaç gibi geldi adeta.
 
Donanma kentimiz Gölcük’ün şirin beldesi Değirmendere’de yaşayan, Değirmendere Merkez Eczanesini işleten Eczacı Hülya Atak hanımefendinin paylaşımını aynen paylaşarak takdir ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.  
 
Hülya Atak, DEĞİRMENDERE MERKEZ ECZANESİ'da
26 Haziran, 12:04
Canım Askerlerim .... Hastalanmıs arkadaşları için ilaç almaya gelmişler... Tereddütle girdiler.. Askeriye ile anlaşmanız var mi ablam diye.. dedim sözleşme de ne Başımızın üstünde yeriniz var bizde... tabii kim tutar o sirada beni.. bende yine duygular şelale :)... Canımizsınız siz bizim dedim.. size her şey feda.. sarildim öptum öpttum kucakladim anneciklerinin yerine... önce şaşirdilar sonra açıldilar... bir ayları kalmıs dördününde.. Allahıma emanet ettim, arkalarından dualarla gönderdim.. sözlesmesi yok diye iki kutu ilacı mübarek bayram gününde askerime çok gören meslektaşım :( senin de kulaklarını çınlattım... ben garnızonda büyüdüm.. Asker kıslası evcilik oyunlarımızin avlu dibiydi... evlerimizde ne piserse evvela komutanlarının izni ile annelerimiz yapar tepsi tepsi biz çocuklar taşrdik nöbetteki asker abilerimize.. o vakit bu vakit asker niğmettir... burnumun direğini sızlatan sebeptir benim için.. yol kenarlarinda nöbet tutan askerlere el sallamadan geçmemeyi öğretmisti annem babam bize... onlar gurbette Vatan için nöbette šimdi derlerdi... Askerim ; sizin üzerinizden Vatanımızi bölmeye çalısanlar Yerleri yok ne bu dünyada ne öbür dünyada aramızda... #enbüyükaskerbizimasker #canımvatanım #

 

canim askerlerim

 

paylasim 1

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 9683 defa

Yorumlar   

+5 #1 Mustafa C Sadakoğlu 03-07-2017 14:24
Ah Gölcük, Güzel Gölcük...

İkiyüzlü sevgili gibisin Gölcük.
Ne vakit nefret etsek, kendine aşık edecek bir güzelliğini keşfeder, ne yapacağını bilmez, kala kalırız.

Askercikler sevilir Gölcük.
Düşman olunmaz askere.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile