Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 07 Ocak 2017 01:28

Kabakçı Harun Ağpak da FETÖCÜ çıktı!

Öğeyi Oyla
(5 oy)
Astsubay toplumunun Nisan 2012’de başlayan PES hareketiyle ivme kazandırdığı hak ve onur mücadelesine karşı Genelkurmay Nisan 2013’de “Ombudsman Astsubay” oyununu sahneye koymuş ve görevlendirdiği Kd.Bçvş.Harun Ağpak’ı ve Deniz Kuvvetleri Astsubayını TV’ye çıkartıp Genelkurmay ağzıyla konuşturmuştu.
 agpak
“Astsubay Devrimi” olarak lanse edilen bu oyunda Ombudsman Astsubay Ağpak ve diğer Kuvvet Astsubayları, meslektaşlarını sözde dinleyecek, tespit ettiği sorunları doğrudan Komutanlarına iletecekti.
 
Astsubay Ağpak o tarihlerde çıkarıldığı NTV’de yaptığı konuşmada “Bir kabak bile dört ayda yetişiyor” ifadesiyle tarihi bir gafa da imza atmıştı.
 
Sonraki zamanlarda ise yine meslektaşlarımızdan bazıları ile kurduğu dedikodu hattı aracılığıyla camiaya doğru-yanlış bir takım bilgiler sızdırırken, diğer yandan ise gelen tepkilere göre bu yaydıklarını yine kendisi yalanlamış, dedikodu ve asparagas olduğunu iddia etmişti.
 
15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminden sonra gördük ki bu Kuvvet Astsubaylarından ikisi, FETÖCÜ oldukları tespit edilerek yayınlanan Kanun Hükmünde Kararnameler ile TSK’dan ihraç edilmişti.
 
Son olarak ise bugün yayınlanan 679 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile FETÖCÜ olduğu tespit edilerek ihraç edilen TSK personeli içerisinde Hv.Svn.ll. Kad.Asb.Kd. Bçvş. Harun AĞPAK [1985-Top.39] da yer alıyor.

 

Belki bundan sonraki hayatında çok iyi bildiği kabak yetiştiriciliğini yaparken gören olursa şaşırmamak gerek. 

 

listeden

 

"Kaypak Dedikodular"... Okumak için TIKLAYINIZ

kaypak dedikodu

 

 

"Kabaklar da Yetişti..." Okumak için TIKLAYINIZ

 

kabaklarda yetisti

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 24184 defa
Mustafa AYTAR

Son Ekledikleri: Mustafa AYTAR