All for Joomla All for Webmasters
Çarşamba, 07 Eylül 2016 11:21

TSK’dan ihraçlarla ilgili 2’nci KHT (Kanun Hükmünde Twit) yayınlandı

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Milli Savunma Bakanlığının resmi twitter hesabından ikinci kez TSK’dan ihraçlarla ilgili paylaşım yapıldı.
 kht 2
https://twitter.com/tcsavunma adresinden ulaşılabilen hesaptan 01.09.2016 tarihinde de Kara ve Deniz Kuvvetlerinden 820 ihraç olduğu paylaşılmış ancak bugüne kadar Resmi Gazetede herhangi bir liste yayınlanmamıştı.
 
kht 1
Bu açıklamadan sonra yayınlanan 672, 673 ve 674 numaralı Kanun Hükmünde kararnamelerde Jandarma Genel Komutanlığı Emniyet ve birçok kamu kurumundan ihraçlar yayınlanmıştı.
 
Diğer tüm ihraçlar KHK’larla gerçekleştirilip yayınlanmıştı ancak twitter hesabından açıklanan bu ihraçlarla ilgili herhangi bir liste yayınlanmadı.
 
Milli Savunma Bakanlığı Resmi twitter hesabından paylaşılan ihraç açıklamaları birçok gazete ve televizyonda haber olarak yer aldı. MSB Twitter hesabından listeleri soran çok sayıda takipçiye ise hiçbir yanıt verilmedi.
 
İkinci ihraç açıklamasının ardından, MSB Resmi hesabı olduğu twitter tarafından da onaylanmış olan bu hesaptan yapılan son açıklamalarla ilgili listelerin yayınlanması merakla bekleniyor.
 
Milli Savunma Bakanlığının ihraçları Kanun Hükmünde Kararname ile değil, KHT (Kanun Hükmünde Twit) ile açıklamasının gerekçesinin ne olduğu ve listeler bir çok takipçi tarafından merak ediliyor.

twit 1

twit 2

twit 3

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 17482 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile