All for Joomla All for Webmasters
Pazar, 17 Ocak 2016 09:44

Bedelli Albaylık için tarihi Fırsat… Kaçırmayın!

Öğeyi Oyla
(7 oy)

Bedelli askerlikten devletin kasasına giren gelir yerini buldu. Zaten ihya durumda olan albaylar bedelli albaylıkla biraz daha ihya ediliyor. Düşün Ordunun Yakasından (DOY) tazminatı ile albaylarını palazlandıranlar Başarılı Astsubay Tazminatı (BAT) ile çileli mensuplarını daha da çileden çıkarmaktan bir türlü vazgeçmiyor…

Ama bunu bildiğimiz bedelli askerlik ile karıştırmamak gerekiyor. Aslında her ikisinin de amacı aynı; "ÜLKESİNE VE ORDUSUNA HİZMETTEN VAZGEÇMEK İÇİN ÖDENEN KARŞILIK". Tek fark ise kimin kime ödeme yaptığı.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 15321 defa

Yorumlar   

0 #1 İsmet Kemal BÜLBÜL 17-01-2016 21:45
Madem GENELKURMAY Subay sendikası, aslında ASSUBAY'lar da bir ASSUBAY GENELKURMAY başkanlığına kavuşmalı. Zira, bu Genelkurmay Assubaylara bir şey teklif etmez, cezadan başka. İşte, tazminatlar konusunda, 15 yıldır yalancı çobana dönen genelkurmay başkanları ve Kuvvet komutanlarından getirilen dayatma,
YAĞCI VE YALAKALIK dayatmasıdır.Yüzde 90 komuta etmekten başka bir şey bilmeyen, ama her şey bildiği zanneden Subaya ver Allahım ver..
Hala görev başında görev yapan Assubay arkadaşlar. TSK'da en ağır görevleri yapan Sizlersiniz. 1974-75 ŞANLI ASSUBAY DİRENİŞİNİ öğrenin. Çünkü, yakın bir gelecekte lazım olacak. Elinizde ki gücün farkına varın. Bugün biraz maaş alıyorsak hala, o direnişe borçlu olduğumuzu bilin. UNUTMAYIN..
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile