All for Joomla All for Webmasters
Cuma, 02 Eylül 2016 12:31

TEMAD KONYA kısa SMS ile bağış kampanyası başlattı…

Öğeyi Oyla
(2 oy)
12 Mart 2016 tarihinde şu an kiralık bir mekânda yürütmeye çalıştığımız faaliyetlerimizi kendi mülkümüzde icra edebilmek için, “KENDİ YERİMİZİ SATIN ALMA KAMPANYAMIZI” başlattık.

 

Üyelerimizden ve diğer şube üyelerinden kampanyamıza ilgi gösteren epeyce meslektaşımız oldu. Bu isimleri Mart ayından başlamak üzere her ay listeler halinde yayınlıyoruz ve yayınlamaya devam edeceğiz.

 

“Unutmayın, bu dünyada sırtınızı her zaman dayayabileceğiniz tek şey ailenizdir” demiş bir zat-ı muhterem. Biz de kendimizi bir aile olarak görüyor ve birbirimize sırtımızı dayadığımız zaman üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir zorluğun mevcut olmadığını düşünüyoruz.

 

Bugün TEMAD Konya olur, yarın diğer şubelerimiz olur. Üstelik elde ettiğimiz yer TEMAD KONYA’nın değil, ailemizin hepimizin yani TEMAD’ın yeri olacaktır.

 

Şu ana kadar çok önemli faaliyetlerde bulunduk.

 

Hedefimize ulaşmak içinde, epeyce yol kat ettik.

 

Tabiri caiz ise, “yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.”

 

Şu an TEMAD tarihinde çok önemli ve kolay anlaşılır, kolay uygulanabilir üstelik de maddi olarak kimseyi zorlamayacak olan bir sistemi yürürlüğe koyuyoruz.

 

Yardım etme niyeti olan, çorbada tuzum, duvarda tuğlam olsun isteyen ama işinden gücünden dolayı yardım etmek için zaman ayıramayan muvazzaf ya da emekli bütün meslektaşlarımıza, onların yakınlarına bankaya gitmeden, PTT’ye uğramadan, oturduğu yerden yardım etme ihtiyaçları için çok önemli bir imkân sunuyoruz. KISA SMS…

 

KISA SMS konusu bu kolaylığı, bu imkânı hepimize sunacak bir bağış yöntemidir.

 

TÜRK TELEKOM AVEA, TURKCELL ve VODAFONE operatörlerinden hizmet alan bütün meslektaşlarımızdan, aile fertlerinden, yakınlarından ve dostlarından TEMAD KONYA yazıp 1423’e KISA SMS göndermelerini rica ediyor ve bekliyoruz. Böylelikle derneğimize net 5.00 TL (Beş Türk Lİrası) yardım yapmış olacaksınız.
 
Çalışan ve emekli meslektaşlarımızın yapacakları sadece 5.00 TL(Beş Türk Lİrası) katkı ile ödüllendirilmeyi hiç çekinmeden, dobra dobra ve aleni olarak talep ediyoruz.

 

Bu yer astsubayların yeri olacaktır. Bu yer saygınlığımızın, kalitemizin, seviyemizin eseri olacaktır. Bu yer çevremizdeki tüm insanların ve kurumların biz astsubaylara sürekli olarak gıpta ile bakmalarını sağlayacaktır.

 

Bize değil kendinize bir iyilik yapmak istiyorsanız işte fırsat.

 

 
TEMAD KONYA yaz 1423’e gönder.
 

 

Hemen şimdi...

 

MEVLANA diyor ki; “Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.”

 

TEMAD KONYA da diyor ki; “İNANDIK, SÖZ VERDİK, HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ.”

 

- TEMAD KONYA Ynt. Krl. Bşk.lığı -

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 5681 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile