All for Joomla All for Webmasters
Çarşamba, 16 Aralık 2015 13:48

TEMAD Hukuk Komisyonuna Onursal Üyelik

Öğeyi Oyla
(4 oy)

erkan meralTürkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile 12 Aralık 2015 Cumartesi günü Konya'da gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında TEMAD Hukuk Komisyonu Başkanı Avukat M.Erkan AKKUŞ ve Hukuk Komisyonu Üyesi Avukat Meral AKKUŞ'a Onursal Üyelik Beratı verildi.

TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulunca "oybirliği" ile alınan karar gereği "Onursal Üye" olan Avukat Erkan Akkuş'a kendisi ve Avukat Meral Akkuş adına beratlarını Genel Başkan Ahmet Keser verdi. 

"Genel Merkez Yönetim Kurulu Kararı İle Hukuk Komisyon Başkanlığımız , Daimi Onursal Üyelik İle Teveccüh Edilmiştir. Konya Temad Ailesi de Bizi Bağrına Bastı." diyerek duygularını paylaşan Avukat Akkuş törende yaptığı konuşmada;

"Muvazzaflık Dönemimden, Takdirlere, Beratlara Alışkın Değilim. Bizim Madalyalarımız Sorgusuz Sualsiz Verilen Oda Hapislerimizdir. Göstermiş Olduğunuz Teveccühe Teşekkür Ederim. İki Dudak Arası Yargı Olan, Askeri Mahkemeleri Kapatmak, Tüm Mazlum Camialar İçin Boynumuzun Borcu Olsun." dedi.

Emekli Asubaylar olarak Av. M. Erkan Akkuş ve Av. Meral Akkuş'u kutlar bugüne kadar yapmış oldukları hizmetleri için şükranlarımızı sunarız. Biliyoruz ki daha uzun yıllar Asubay toplumuna katkı sunmaya devam edeceklerdir.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 5919 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 16 Aralık 2015 14:08

You have no rights to post comments