All for Joomla All for Webmasters
Perşembe, 10 Eylül 2015 14:23

THY'den asker ve polise % 50 indirim

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Türk Hava Yolları (THY), asker ve polislere Kurban Bayramı süresince yapacakları seyahatlerde yüzde 50 indirim uygulayacak.
 
THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, TSK ile Jandarma Genel Komutanlığı mensuplarına, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı görev yapan polislere, 17 Eylül-4 Ekim 2015'te seyahat edilmesi koşuluyla bilet fiyatlarında indirim sağlanacak.    
 
THY ile Anadolu Jet markalarının, Ercan, Hopa ve tüm iç hat (code share seferleri hariç) seferlerinde yüzde 50 indirim gerçekleştirilecek. 
 
Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis, TSK'da subay, astsubay, uzman çavuş, uzman onbaşı, sözleşmeli er ile erbaş, askerlik hizmetini yapan er ve erbaş, Jandarma Genel Komutanlığı'nda görevli subay, astsubay, uzman jandarma çavuş, uzman er ile erbaşlar ile askerlik hizmetini yapanlara; ayrıca eş ve çocuklarına, birlikte veya ayrı seyahat etmeleri gözetilmeksizin, direkt ve aktarmalı seyahatlerde business ve ekonomi sınıf ücretleri üzerinden indirim uygulanacak.
 
Biletleme işlemi sırasında subay, astsubay, uzman, sözleşmeli er ve erbaşlar, polis ve aileleri için askeri ya da emniyet kimlik kartı, er ile erbaşlar ve aileleri için askeri kimlik kartı ya da son 15 gün içinde alınmış terhis belgesi ibraz edilecek.
 
Kampanyadaki indirimli biletler, 4 Ekim'e kadar sadece THY satış ofislerinden satın alınabilecek.

thy yazi

 

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 4050 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile