All for Joomla All for Webmasters
Pazar, 19 Mart 2017 16:50

“Umur Talu Destek Sayfası” Beğenilerinizi Bekliyor

Öğeyi Oyla
(29 oy)
Başta biz asubaylar olmak üzere, haksızlığa uğrayanların, hakkının peşinde koşanların, ezilenlerin, kendilerini sahipsiz hissedenlerin, mazlumların yılmaz savunucusu, cesur kalem, gönül dostumuz usta gazeteci Umur Talu, 11 Aralık 2016 tarihinde Habertürk'te yayınlanan “PAYDOS” başlıklı yazısı ile "köşe yazarlığını" bırakmıştı.
 
paydos

Gerekçe olarak "kendisinin, medyanın ve ülkenin sağlık sorunlarını" gösteren Talu, "Gazetecilerin, yazanın, çizenin hedef alındığı, mahpus edildiği... İnsanların hayatıyla, haysiyetiyle, hakikatiyle oynandığı bir dünyada, bizim sıradan dertlerin lafı bile olmaz" ifadesini kullanmıştı.
 
Köşe yazarlığını bıraktıktan sonra Asubaylar onun yokluğunu hep hissetti, bir şekilde tekrar o değerli yazılarını okuyacağı zamanın gelmesini umutla bekledi.
 
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Merkez Yönetimi dün (18 Mart 2017) Facebook’ta “UMUR TALU DESTEK SAYFASI” adıyla bir beğeni sayfası açarak, Sayın Talu’nun asla unutulmadığını ve yalnız olmadığını ifade ederek gönül dostlarını sayfaı beğenmeye davet etti.
 
Biz de sayfa linkini buradan paylaşıyor ve sayfayı tıklayarak beğenmenizi, arkadaşlarınıza beğeni daveti göndermenizi rica ediyoruz.
 

 sayfa begen 2

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 12791 defa Son Düzenlenme Pazar, 19 Mart 2017 17:02

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile