All for Joomla All for Webmasters
Perşembe, 06 Ekim 2016 15:27

TEMAD TBMM Açılışına Davet Edilmedi mi?

Öğeyi Oyla
(0 oy)

TBMM 1 Ekim 2016 günü 26’ıncı dönem 2’inci Yasama Yılı için açıldı. 15.00’de Açılış 19.00’da da Resepsiyon icra edildi.

03 Ekim 2016 Günü Facebook’da GÜÇLÜ TEMAD GÜÇLÜ ASTSUBAY” Grubunda Selçuk İçer tarafından aşağıdaki yazı yayınlandı. Yazıyı yazım hatalarına dokunmadan aynen yayınlıyoruz.

SİYASİLERDENDE TASVİYEMİ ?

Önceki yıllarda TBMM' de yapılan resepsiyonlara katılan ve kurumsal sayfasından fotoğraflarla paylaşan sıkça görmeye alıştığımız TEMAD'ı TBMM Yeni Yasama Yılı için 1 EKİM 2016 akşamı verilen resepsiyonda göremedik kurumsal sayfasında konu ile ilgili herhengi bir açıklamada mevcut değil.

.TEMAD davet edilmediyse 15 TEMMUZ sonrası Sn.Gnl Bşknın % 40 fetocu işbirlikçi,hücreevi vs açıklamalarından dolay,ı toplumda Genelkurmay'dan sonra Siyasilerde mi TEMAD 'ı tasviye ediyor görüşü yoğunlukta....

* * *

Bu durum TEMAD ve E.Assubayların yasal hak alması açısından son derece sıkıntılı bir durum bu bir veto ise TBMM'de kime neyi anlatacağız ?Konu çok önemli Şehit Assubay Ömer HALİSDEMİR ülkenin gündemindeyken TEMAD''ın ve bizlerin tasviyesi üzücü ve düşündürücü.TEMAD şeref konuğu olarak orada olmalıydı…

Tabi yazının altında da TEMAD’a vurmak için fırsat kollayanlar yorumlarıyla gereğini yaptı. Yazının içinde TEMAD’ı resepsiyonda göremedik şeklinde kullanılan çoğul birinci şahıs ekli cümlenin gizli öznesi olanlar kimdir bilinmez ancak böyle bir yazı yazılırken TEMAD Genel Merkezi ile teyit edilip yazılması gerekirdi. "Göremedik" denildiğine göre bu iddiada bulunanlar herhalde resepsiyona katılmışlar ve Sn. Ahmet Keser’in orada olmadığını görmüşler diye düşündük. 

Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra TEMAD Basın Yayından Sorumlu Başkan Yardımcısı Sn. Adnan Ayvacı’ya konuyu sorduk. 

Sn. Ayvacı “Devlet Protokolüne dâhil olan TEMAD’ın davet edilmemesi gibi bir konunun söz konusu olmadığını, TEMAD Genel Başkanının Açılışa ve Resepsiyona katıldığını söyledi. Bu konuda fotoğraf görmeyen arkadaşların merak ettiği, neden fotoğraf yayınlanmadığı  sorumuza ise; “Genel Başkanın tek başına katıldığı bir programda “ergen psikolojisiyle bak ben buraya katıldım dercesine selfie yapıp paylaşım yapmasının mı beklendiğini merak ettiğini” bildirdi. 

Bu konunun doğru bilinmesi için haber yapacağımızı söylememiz üzerine de davetiyelerin fotoğraflarını da gönderdi. Fotoğrafları aşağıda yayınlıyor ve takdiri okurlara bırakıyoruz. 

Emekli Asubaylar-Özel Haber

zarf

2

 

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 6905 defa Son Düzenlenme Perşembe, 06 Ekim 2016 15:52

You have no rights to post comments