All for Joomla All for Webmasters
Cumartesi, 16 Temmuz 2016 10:01

Ahmet Keser’in günler öncesinden dikkat çeken öngörüsü

Öğeyi Oyla
(2 oy)
TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser, 27 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan gündeme ilişkin açıklamaları içerisinde çok dikkat çekici ve ilginç bazı konulara değinmişti. Bugün yaşanan “darbe girişimi”ni adeta günler önceden haber veren açıklamalarını konuşmasının satır aralarından okumak mümkün. Sayın Keser’in yaklaşık bir buçuk saate yakın açıklamasında yer alan dikkat çekici bölümünü yayınlıyoruz.
 
(Açıklamasını izlemek için tıklayınız  )
 keser play
 
Genel Başkan Ahmet Keser o günkü konuşmasında şunları söylemişti;

 

"Bizim bu camiada kıpırdayan yapraktan haberimiz olur. Denizcinin de durumunu biliriz, havacının da, jandarmanın da, sahil güvenliğin de, karacının da hepsinin durumunu Genel Merkez bilir. Bütün Türkiye’yi takip ediyoruz, bırakın Türkiye’yi Türkiye’nin dışında görev yapan insanları da takip ediyoruz.
 
Biz bazen global değerlendirmeler yapıyoruz..
 
Türkiye’de önümüzdeki günler bir sıkıntı ile karşı karşıya kalabiliriz. Türkiye’de bu Yüksek Askeri Şura kararlarından sonra Ordu içerisinde dışarıda çok hissedilmeyen kıyametler kopabilir. Türkiye’de Ordu içerisinde bir yapılanma olabilir. Ordu içerisinde bir dönüşüm olabilir. Bakın Cumhurbaşkanı gidiyor Harp Akademileri’nde bir konuşma yapıyor, ardından şey manifesto yazıyor, öbürü cevap yazıyor falan… Onların hepsinin iyi okunması gerekiyor. Silahlı Kuvvetlerde bunlardan birebir etkilenecek olan biziz, sizsiniz… Sahadaki arkadaşlarımız…
 
Bunları da konuşacağız. Yani nasıl düşürülen bir Türk uçağının günahını milyarlarca lirayla dolarla bir zararla Türk insanı ödüyorsa, Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki yapılan ya da yapılmayan her şeyden tabandaki insanlar etkilenecek. O nedenle Silahlı Kuvvetler’de önümüzdeki dönem öyle yemekle, iftar vermekle bilmem ne yapmakla falan filan insanların karnını doyuramazsın..
 
Bir defa senin okuduğun resimle bizim okuduğumuz resim aynı olmaz…"
 
(27 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan videosunu buradan izleyebilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=HSxJPVQUuh8&feature=youtu.be&t=4666 )

 
TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser, yaşanan sıcak gelişmeler esnasında TEMAD resmi web sitesinden ve sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. “DARBE GİRİŞİMİNİ TELİN EDİYORUZ” başlıklı paylaşımında TSK personelinin emir komuta içerisinde kalarak demokrasi ve milli iradeye saygılı olması çağrısı yaparak, emir komuta merkezi olan Genelkurmay Başkanlığı olduğu ve bunun dışında bir oluşumun kabul edilmeyeceğini, tüm askerlerin darbecilere karşı bir duruş sergilemeleri gerektiğini, Türkiye’nin bir iç savaşa sürüklenmesine izin verilmeyeceklerini bütün dünyaya ilan ettiklerini belirtti. TEMAD’ın, Atatürk’ün kurduğu çağdaş Türkiye Cumhuriyetini yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağını ifade etti.
 temad paylas 2

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 12217 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 16 Temmuz 2016 11:45

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile