All for Joomla All for Webmasters
Cuma, 15 Temmuz 2016 22:27

Gazi ve Mehmetçik Konulu Fotoğraf Yarışması

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkiye Muharip Gaziler Derneği; Çankırı Belediyesi ve Anadolu Fotoğraf Dergisi ile birlikte “GAZİ ve MEHMETÇİK” konulu bir fotoğraf yarışması düzenlemektedir.

Yarışmanın konusu kapsamında deklanşöre bu kez Kore, Kıbrıs, Güneydoğu gibi yerlerde “Gazi” ünvanı alan tüm asker, polis, korucu ile operasyon ve çatışmalarda yaralanan tüm meslek grupları ve Türk askeri için basılacak. Türkiye Muharip Gaziler Derneği, düzenlenen yarışma ile Türkiye için canını hiçe sayan, özellikle terörle mücadele eden, kahraman Gazi ve Mehmetçiklerimize Anadolu Fotoğrafçıları olarak destek vermeyi amaçlıyor. 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açık olarak düzenlenen yarışmanın toplam ödülü olan 10 bin TL, yarışmada dereceye giren fotoğrafçılar arasında paylaştırılacak.

3 Ekim 2016 Pazartesi günü başlayacak olan fotoğraf yarışmasının süresi bir ay sonra 3 Kasım 2016 Perşembe günü bitecek. Yarışmacılar, katılım şartları ile ilgili detaylı bilgiye www.facebook.com/groups/anafot adresinden ulaşarak başvuru yapabilecek.  Yarışma,  profesyonel fotoğrafçılardan oluşan jürisi ile de dikkatleri çekiyor. 11–20 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak değerlendirmede; Devlet Fotoğraf Sanatçısı Ozan Sağdıç, Fotoğraf Sanatçıları Ömür Can Yerli, Tuna Akçay, Hamit Yalçın ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkan’ı (E) Albay M. Şükrü Tandoğan yer alacak. Ödül töreni, sonuçların açıklanmasının ardından 13 Aralık 2016 tarihinde Çankırı’da düzenlenecek.

gazi 2

gazi 1

gazi

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 4512 defa

You have no rights to post comments