All for Joomla All for Webmasters
Cumartesi, 25 Haziran 2016 11:53

TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulunda Görev Değişiklikleri

Öğeyi Oyla
(0 oy)

TEMAD Genel Merkezi Yönetim Kurulunda gerçekleşen istifaların ardından yeni görevlendirmeler gerçekleşti. Bu hafta başında Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fikret Parlak ve Basın Yayın ve Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sami Başkaya istifa etmişlerdi.

TEMAD Genel Merkezinden yapılan açıklamada 

“ 24 Haziran 2016 tarihi itibari ile Sami BAŞKAYA, Fikret PARLAK Yönetim Kurulu üyeliğinden ve Genel Başkan Yardımcılıklarından istifa etmişlerdir. Oy birliği ile Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından istifaları kabul edilmiştir. Kendilerine görevleri boyunca yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Yeni görevlendirmeler:

Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına M. Sıracettin ELDEM, Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Ahmet YILDIZ, Basın Yayın ve Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Adnan AYVACI, Genel Sekreter Bekir KARAKUŞ, Genel Muhasip Cemil KESER görevlendirilmiştir.” Denildi.

Yeni görevlendirmelerin TEMAD Ailesine, yeni görevlerinin de Yönetim Kurulu Üyesi meslektaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz. 

temad yonetin yeni

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 5480 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile