All for Joomla All for Webmasters
Çarşamba, 22 Haziran 2016 12:15

TEMAD Genel Merkez Yönetiminden İki Önemli İstifa

Öğeyi Oyla
(5 oy)

TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulundan iki önemli görevde bulunan yönetim kurlundan istifaları haberi bir sosyal medya paylaşımı ile gündeme geldi. Sosyal medyada yer alan habere göre Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fikret Parlak ile Basın Yayın ve Tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sami Başkaya görevlerinden istifa ettiler. TEMAD Genel Merkez Yönetimince şu ana kadar bu haberle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Genel Merkez Sitesindeki teşkilat Şemasında da bir değişiklik olmadığı görüldü.

TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinden alınan gayrı resmi bilgiye göre ”istifa olayının doğru olduğu istifa eden üyelerin yerine yedek listeden yapılacak görevlendirmelerle yönetim kurulu içindeki görev dağılımının yeniden düzenleneceği” öğrenildi.

İki önemli Genel Başkan Yardımcılığı koltuğundan aynı anda gerçekleşen istifanın gerekçeleri ve sonrasında yaşanacak gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz. Umarız ki TEMAD Kurumsal kimliği bu süreçten yara almadan çıkar.

2014 Yılında Gerçekleşen Genel Kurul’un ardından ilk İstifa eden İsmail Mavi olmuştu. Yüksel Binici’nin Milletvekili aday adaylığı nedeniyle istifasının ardından Tamer Yılmaz istifa etmişti. Son istifalarla 2014 Ekim Genel Kurulundan bu yana istifa edenlerin sayısı 5’e yükseldi.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 5251 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile