All for Joomla All for Webmasters
Cumartesi, 11 Haziran 2016 15:06

Hakkari Şemdinli'de İki Uzman Çavuş Şehit Oldu

Öğeyi Oyla
(0 oy)

20160611 semdinli sehitlerHakkâri ili Şemdinli ilçesi Mirgesav Dağı Üs Bölgesine terör örgütü mensuplarınca yapılan saldırıda iki Uzman Çavuş şehit oldu. Şehitlerin kimlikleri Piyade Uzman Çavuş İsmail Yüksel ve Piyade Uzman Çavuş Mesut Ardıç olarak açıklandı.

Genelkurmay Başkanlığınca yapılan açıklamada;

"10 Haziran 2016 Cuma günü saat 17.55 sularında Hakkâri ili Şemdinli ilçesi Mirgesav Dağı Üs Bölgesine bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce uzak mesafeden yapılan silahlı saldırı sonucu iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, biri ağır olmak üzere dört kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Yaralılar derhal hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar temenni ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur." denildi.

Emekli Asubaylar olarak şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Ulusumuza başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 7174 defa

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile