All for Joomla All for Webmasters
Çarşamba, 30 Aralık 2015 20:28

TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser’den Mesaj

Öğeyi Oyla
(6 oy)
       Değerli meslektaşlarım,
 
       Çok uzun bir süredir hak mücadelesi veriyoruz. Sorunlarımızı ana sorunlar ve tamamlayıcı sorunlar olarak kategorize ettikten sonra bir strateji ile çözüm odaklı bir kademelendirme yaptık.
 
       Olmazsa olmazımız dediğimiz sorunlarımız birer birer sorun olmaktan çıkıyor. 29 Aralık 2015 tarihinde en önemli sorunlarımızdan İNTİBAK yasası TBMM den oylanarak hayata geçti. Böylece bir adaletsizlik daha ortadan kalktı. Bu tüm camiamızı mutlu ettiği gibi şahsım ve Genel Merkez Yönetim, Yüksek Denetim ve Yüksek Disiplin kurulumuz da aynı mutluluğa vesile olmuştur.
 
       Bu sebeple, en başta geçmiş Genel Başkan ve Yönetim Kurulları, yine geçmişte görev yapmış ve bu gün görev yapan mevcut Şube Başkan ve Yönetim Kurulları, geçmişte görev yapmış tüm delegelerimiz ve mevcut delegelerimiz ile tüm üyelerimize, ayrıca çeşitli nedenlerle üye olamamış ama her platformda mücadelemize destek veren diğer meslektaşlarıma,
 
       En başından beri, desteğini esirgemeyen tüm çalışan kardeşlerime, yine mücadelemize destek veren, tüm siyasi parti mensupları, basın yayın organlarında mücadelemizi gündemde tutan yazılı ve görsel basının değerli mensuplarına,
 
       Ve en çok ta, mücadelemiz de hep yanımızda duran, bizleri yüreklendiren, annelerimiz, babalarımız ve en çok teşekkürü hak eden eş ve çocuklarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.
 
       İçinden çıktığımız büyük Türk Ordusunun tüm mensuplarının, Allah yar ve yardımcıları olsun. Temsil ettiğim tüm camiam adına, verdikleri mücadeleden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
 
       Ülkemizin gerçek kahramanları şehit ve gazilerimizdir. Bu vesileyle tüm şehitlerimize bir kez daha rahmet diliyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Yine tüm gazilerimize minnet ve şükran duygularımla beraber acil şifalar diliyorum.
 
       Ahmet KESER
       Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği
       Genel Başkanı

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 10166 defa

Yorumlar   

0 #1 NURETTİN ERSARI 31-12-2015 14:08
sizi ve yönetiminizi tebrik ediyor saygılar sunuyorum bu olumlu çalışmalarınız bizleri çok mutlu etmiştir nice sağlıklı yıllar.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile